Micsoda csapat! (1992)

A League of Their Own

Deku   2017. 12. 09.

Szinte kötelező darab ez a film muszáj legalább egyszer látni annyira szép lett. Nem hinném, hogy egy ilyen filmet bárkinek ki kéne hagynia mivel nagyszerű élménnyel szolgál.

Puncs   2019. 04. 01.

Kedves, bájos film a női küzdelemről, bizonyításról, arról, hogy érnek annyit, mint a férfiak. Van benne jó néhány húzónév, mint például Tom Hanks, Geena Davis vagy Madonna. Utóbbi szerintem önmagát játszotta, nem kellett nagyon színészkednie. Én bármikor szívesen újranézem ezt a filmet.

Barthy   2015. 09. 01.

Top 10-ben benne van. Úristen az egyik kedvenc filmem. Látszik, hogy sok munka van benne. Imádom a sztorit, a szereplőket, az akció jeleneteket. Nagyon látványos film, az összes szereplőt imádom. Ha még nem láttad itt az ideje!

Johnie   2019. 02. 10.
Imádom!

Tom Hanks zseniális ebben a filmben is! Másik kedvenc Madonna! :-)

hansi13   2015. 07. 17.

Kellemes meglepetésként ért, bár eleinte nem igazán értettem, hogy vajon Madonna mit fog csinálni ebben a filmben, de végül is elég korrekt az, amit "leművel". Igaz, hogy felejthető alkotás szerintem, de egyszer mindenképp érdemes megnézni.

Madonna
Jon Lovitz
Rosie O'Donnell

Egyáltalán nem filmtörténelmi mérföldkőről van szó, azonban ez a mára már sajnos feledésbe merült alkotás igazi családi kikapcsolódást tud nyújtani, meg tudja melengetni a néző lelkét ezekben a hideg napokban, kell ennél több a töltekezéshez a karácsonyi szünetben? több»

Tom Hanks úgy vélte, túl fiatal ahhoz, hogy hitelesen ábrázolhassa Jimmy Dugan-t, de Penny Marshall azt mondt neki, hogy Dugan-nak nem kell öregnek lennie, csupán megtörtnek és sérültnek kell látszódnia.

(ArpiHajdu és Réci )

A film egyik írójának, Kelly Candaele-nek az édesanyja játszott abban a ligában, amelyet a film ábrázol.

(ArpiHajdu és Réci )

Annak ellenére, hogy Bitty Schram balkezes a filmben az összes dobását és ütését jobb kézzel végezte el.