Micsoda csapat!

Barthy
Madonna
Jon Lovitz
Rosie O'Donnell

1942-ben leáldozik a baseballnak: a csapatok tagjait katonának vitték. Csak a nõk segíthetnek a szomorú helyzeten! A hajdani, szeszkazánná lett baseballsztárt fogadják fel a nõi csapat edzõjéül, de annak nemigen fûlik a foga a kutyakomédiához...

(alexxx)

Rendező: Penny Marshall
Premier (HU): 1992.11.20.

2023.08.27 Ergit

Nagyon jó film, a karakterek változatosak és hihetők, még a zene is tökéletes hozzá!

2019.04.01 Puncs

Kedves, bájos film a női küzdelemről, bizonyításról, arról, hogy érnek annyit, mint a férfiak. Van benne jó néhány húzónév, mint például Tom Hanks, Geena Davis vagy Madonna. Utóbbi szerintem önmagát játszotta, nem kellett nagyon színészkednie. Én bármikor szívesen újranézem ezt a filmet.

2017.12.09 Deku

Szinte kötelező darab ez a film muszáj legalább egyszer látni annyira szép lett. Nem hinném, hogy egy ilyen filmet bárkinek ki kéne hagynia mivel nagyszerű élménnyel szolgál.

2015.09.01 Barthy

Top 10-ben benne van. Úristen az egyik kedvenc filmem. Látszik, hogy sok munka van benne. Imádom a sztorit, a szereplőket, az akció jeleneteket. Nagyon látványos film, az összes szereplőt imádom. Ha még nem láttad itt az ideje!

2019.09.25 ZeroHero

Bajos kis tipikus amerikai film arrol, hogy mindent el lehet erni, hogy a legkisebb testverbol is lehet sztar, hogy az amerikai nep mindenre kepes, blablabla. Tom Hankset, Jon Lovitzot es Geena Davist leszamitva unalmas es idegesito ripacskodas az egesz, de miattuk megeri vegigszenvedni egyszer. Szigoruan egyszer.

Tom Hanks úgy vélte, túl fiatal ahhoz, hogy hitelesen ábrázolhassa Jimmy Dugan-t, de Penny Marshall azt mondt neki, hogy Dugan-nak nem kell öregnek lennie, csupán megtörtnek és sérültnek kell látszódnia.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film egyik írójának, Kelly Candaele-nek az édesanyja játszott abban a ligában, amelyet a film ábrázol.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Annak ellenére, hogy Bitty Schram balkezes a filmben az összes dobását és ütését jobb kézzel végezte el.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A stúdió mindenképpen szerette volna, hogy Jimmy és Dottie összejöjjenek, de Penny Marshall elutasította ezt a verziót.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2019. 02. 01.)
Egyáltalán nem filmtörténelmi mérföldkőről van szó, azonban ez a mára már sajnos feledésbe merült alkotás igazi családi kikapcsolódást tud nyújtani, meg tudja melengetni a néző lelkét ezekben a hideg napokban, kell ennél több a töltekezéshez a karácsonyi szünetben? Több