Belleville randevú - Francia rémes

Les triplettes de Belleville

2023.08.28 Ergit

Annyira magával ragadó a rajzfilm hangulata, zenéje, egyszerű története, csak kedvelni lehet!

2019.07.26 Ms. Akárki

Imádom ahogy a sajátos rajzolatú francia filmben bemutatják kissé groteszken a versenybiciklisek és a családjuk életét. Izgalmas kaland, ahogy a srácot nagymamája és kutyája meg akarja menteni. A zenéi a mesének még rendkívüliek. Fülbemászó és egyedi.

2015.12.13 Ragemarci

A franciák saját maguk szatíráját rajzolták meg a társadalomkritikán át egészen a Tour bringásainak helyzetéig. No meg ami a kínaiaknál a kutya az ott a béka :) (csiga nem volt)

2016.10.07 adamkatka

Érdekes animációs film, ami szerintem a mondanivaló és a megnyilvánulások miatt inkább szól felnőtteknek mint gyerekeknek. Van pár mögöttes mondanivaló ami megfogott. Érdemes megnézni.

2015.05.01 wirwil

Egy rajzfilm, amiben nincs ábrázolva a szépség. Az első benyomásom a nyomasztó érzés volt, ami a film végéig kitartott. Ilyen rondán ábrázolni a világot. Még a kutya, a macska, a békák, minden ronda volt!! Ok, én megértem, hogy a giccsparádét akartá... Több

2016.05.08 Cordelia Bennett

Különleges, bizarr, nem gyerekmese! Azért van benne poén és történet és betétdal (!). Ilyen is kell néha. Szarkasztikus hangulathoz ajánlom.

2019.06.03 gyjudit

Különösen groteszk, de pont ez teszi csodálatossá. Egy animáció ami gúnyt űz mindenből és mindenkiből, de közben mégsem válik olcsóvá.