Timon és Pumba nagy lakomája (1997)

Dining Out With Timon & Pumbaa

angel001   2016. 04. 30.

Timon és Pumba két hatalmas figura nagy poénokkal.Családi mese, kicsik nagyok öregek, fitalok, szerintem mindenkinek kötelező darab, ha nevetésre ,kikapcsolodásra vágyunk. Szuper mese! Sok csillag!!

Cirmici   2016. 01. 13.

Nagyon jófej ez a két krapek az biztos. Igazi mókamesterek. Olyan két karakter, aki mindig megtudja nevettetni a közönséget, nem mellesleg az Oroszlánkirályban is nagyon aranyosak :) Igazi pluszt visznek bele.

krissz001124   2015. 01. 27.

Mindig is imádtam Timon és Pumbát,Amiota az oroszlánkirályt láttam. Nagyon jó!!

csucsi0411   2015. 02. 02.

Gyerekkorom egy nagy kedvencei!! Nagyon humoros kis mese, az animáció nagyon szép, a karakterek viccesek, ahogy azt már megszokhattuk Timontól és Pumbától. Jó szívvel tudom ajánlani!

laszlototh   2015. 02. 15.

Gyermekeknek mindenképpen ajánlom, hogy nézzék meg. Bármelyik gyermek ismerősömnek, rokonomnak mutatom meg a filmet , mindenkinek tetszik.