Timon és Pumba nagy lakomája

Dining Out With Timon & Pumbaa
Videók

2021.06.01 Timon

Abszolút laza kikapcsolódás

Eszméletlenül imádom ezt a két vicces, optimista figurát. Nem véletlenül egyikükről neveztem el itt magam... :) Abszolút laza kikapcsolódás volt, jó sokszor szanaszét röhögtem magam. Külön imádtam, ahogy az eleje felé még rímekben beszéltek. Nem volt hiány a jobbnál jobb ötletekből. Külön imádom az éneklést a végén. 10/10

2016.04.30 angel001

Timon és Pumba két hatalmas figura nagy poénokkal.Családi mese, kicsik nagyok öregek, fitalok, szerintem mindenkinek kötelező darab, ha nevetésre ,kikapcsolodásra vágyunk. Szuper mese! Sok csillag!!

2016.01.13 Cirmici

Nagyon jófej ez a két krapek az biztos. Igazi mókamesterek. Olyan két karakter, aki mindig megtudja nevettetni a közönséget, nem mellesleg az Oroszlánkirályban is nagyon aranyosak :) Igazi pluszt visznek bele.

2015.01.27 krissz001124

Mindig is imádtam Timon és Pumbát,Amiota az oroszlánkirályt láttam. Nagyon jó!!

2015.02.02 csucsi0411

Gyerekkorom egy nagy kedvencei!! Nagyon humoros kis mese, az animáció nagyon szép, a karakterek viccesek, ahogy azt már megszokhattuk Timontól és Pumbától. Jó szívvel tudom ajánlani!

2015.02.15 laszlototh

Gyermekeknek mindenképpen ajánlom, hogy nézzék meg. Bármelyik gyermek ismerősömnek, rokonomnak mutatom meg a filmet , mindenkinek tetszik.

2019.07.25 Ms. Akárki

Imádtam gyereknek már Az oroszlánkirályban is Timon és Pumba optimista, kedves kisugárzású karakterét, de ebben a filmben mégjobb, mivel csak az övék az egész történet. Aranyos karakterek és klasszikus történet. Kellemes kikapcsolódás a gyerekeknek.

2015.01.29 amazing12

Nagyon aranyos kis páros, jófejek és humorosak :) Gyermekeknek mindenképpen ajánlom, hogy nézzék meg, de nagyon kedves családi mese. Több mini részletekből áll, ezért színes és fantáziadús

2015.02.24 Dtennant21

Timon és Pumba az a fajta két karakter amikor legyen bármi, mindig megnevettet! Most sem volt másképp..

2015.03.03 ganna

Nagyon jó figurák, humor, jó képek, jó zene. Tökéletes családi program, a szórakozás garantált.

2015.02.13 tothtamas

Aranyos , vicces mese az Oroszlánkirályból megismert jópofa karakterekkel. Akinek bejött a két karakter, azok imádni fogják.

2015.01.28 Diana

Imádom minden részét. Tiniként legalább 10 szer megnéztem a videó kazettájukat. Nagyon jófejek

2015.02.18 dodmin

Ezek a kis részek még kazettán is meg vannak :D Bár már annyiszor végig lett nézve,hogy alig működik. Humoros, rövid kis szösszenetek Timon és Pumba életéből. Aki az Oroszlánkirályt is rongyosra nézte, annak ezt meg kell néznie :)

2015.02.14 orevivien

Örök klasszikus mese , nagyon vicces és humoros alkotás!