Beyond the Gates (2016)

Beyond the Gates

Vélemények: Beyond the Gates (2016)

BoBamburg   2019. 04. 23.

Remek alapötlet, jó kis retró hangulat, igazából minden adott ahhoz, hogy egy jó, sőt, akár egy gyakran emlegetett film lehessen belőle. De mégsem lesz az, valami hiányzik belőle. Leginkább egy tökösebb rendező, és egy jobban átgondolt forgatókönyv. Ha ezek meglettek volna, lazán lehetne a kor horror Jumanji-ja.

Gwen   2016. 11. 02.

Nem lehet letagadni a nyolcvanas évek stílusához való visszatérést, és ez leginkább a másik felére igaz, ez rendben is lenne. DE! Ami az első negyven percet illeti, az valami borzalmasan katasztrofálisan unalmas .

Rajkó   2016. 10. 16.

Ha valami igazán rémisztőre vágytok, akkor csalódni fogtok, de én mindezek ellenére, szórakoztatónak tartottam. A szereplők nem ostoba lények, a nyolcvanas évek hangulata valóban mindenhol ott van, a zenében is, és...ennyi. Nem rossz, nem kell lehúzni...vagy ilyesmi.