Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

A barlang (2005)

The Descent

A barlang

drg0602   2020. 03. 01.

Érdekes film, érdekes környezettel. Nem nagyon láttam hozzá hasonló horror filmet, ami szerintem elég jól sikerült. A színészek hozzák amit kell, az alaptörténet elég egyszerű, és kiszámítható, de ugyanakkor jó. A környezet és a cselekmény egy kicsit felturboza az egyébként elég egyszerű történetet. De ezekkel a hibákkal együtt elég jó filmnek tartom.

Bogi87   2016. 05. 27.

Izgalmas, pörgős film, jó befejezéssel.

Deku   2017. 12. 23.

Lapos volt és ami a fontos, hogy nem volt benne semmi olyan mozzanat ami megkapó lett volna. Nekem ez a sztori nem igazán jött be sajnos.A történet itt elég durva módon lehúzza az egész filmet. Nekem úgy tűnt mintha össze vissza ugrálnánk és nem lehet eldönteni sokszor hogy most mi is van.

VvV   2018. 12. 22.

Vontatott és kiszámítható. Kár rá időt pazarolni.

sabnock666   2018. 08. 24.

Na igen,végülis benne volt minden ami egy jó sztorihoz kell....szerelem,csalárdság,árulás,és egy jó adag félelem... Újszerű,hogy egy barlangban kell megharcolni az életünkért,hiszen ez nem az ő terepük,hanem a barlanglakó lényeké. Jó kis snittek voltak benne,és igen féltem is ,mert beleéltem magam. Nézhető kategória.

A film szerepel Steven Jay àltal szerkesztett, 101 horrorfilm film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritika gyűjteményben.

A film plakátját Philippe Halsman, Salvador Daliról készült portréfotója ihlette (In Voluptate Mors).

Nora-Jane Noone-ról a film készítése közben készült egy életnagyságú baba, amelyet a színésznő a forgatás után megtarthatott, majd a fejét viccből édesanyja fagyasztójába tette.

(SódóGA)