Anakonda

HETEDIK   2017. 06. 26.

"Összeroppant a félelem" , annó ez volt a film marketing szlogenje. Hát ha az nem is, de egy korrekt kis szörnyfilm kerekedett belőle. A valódi Anakonda tulajdonságait nem itt kell keresni, ez kérem nem a Nat Geo, ez Hollywood. Habár a feje sokszor egész élethűre sikeredett. Színészgárdára nem lehet panasz, csupa A kategóriás actor. A zene nagyon jó, az effektek meg mai szemmel néhol gagyik, de azért vannak jó részek, s sokszor kimondottan brutális. A többi kígyós rettenet fényében kategóriájának kiemelkedő darabja, csak az a felfelé csobogó vízesés ne lenne....

Norbert93   2018. 07. 18.

Mikor gyermekkoromban láttam azt gondoltam ez minden idők legjobb filmje. Ma már kicsit máshogy látom (sablonos sztori, sok jellemtelen karakter), de a nosztalgia miatt mégis elfogult vagyok vele. Annyira nem rossz, mint ahány Arany Málnával jutalmazták, az ezt követő részek és feldolgozások viszont borzalmasra sikerültek

sabnock666   2018. 08. 28.

Nem volt horror, és nem volt félelmetes sem. Egy kígyó, és néhány áldozat...ebben a filmben nem is volt több. Persze itt a színészeknek sem kell brillírozniuk. Gyenge, egyszer nézhetős.

adamkatka   2016. 10. 03.

Furcsa volt egy ilyen jellegű filmben Jennifer Lopezt látni, de nem volt rossz ebben a szerepben sem. A film maga kissé sablonos volt, amolyan Cápa feeling, vagy inkább Cápa koppintás. Egyszer nézhető.

A filmben a kígyót bábokkal és CGI-vel állították elő.

(HETEDIK )

Az egyik jelenetben az égő kígyó beleesik a vízbe, később azonban még mindig ég.

(HETEDIK )

A filmben szereplő anakonda méretei teljes egészében valótlanok.