Anakonda 3. - Az ivadék

Anakonda 3. - Az ivadék

Anaconda 3: Offspring

Egy titkos európai kutatóbázison óriáskígyókon végeznek kísérleteket. Mikor a befektetõ (John Rhys-Davies) követelésének engedve átlépik a józan ész határait, a kiéhezett kígyók elszabadulnak, és emberlakta területek felé veszik az irányt. Az anakondák elfogására felbérelt Hammett (Hasselhoff) üldözõbe veszi a vérszomjas állatokat, pedig még nem is sejti, hogy az egyik óriáskígyó rövidesen számos utódnak ad majd életet. Így még nagyobb a tét: az emberhúsra éhes kígyókat meg kell állítani, mielõtt elérik a várost!

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Románia
Premier: 2008.07.26.

2020.04.10 drg0602

Nagyon gyenge eresztés, borzasztó hülyeség az egész film. Az első két része is gyenge volt, de ez a förtelem azokon is túl tesz. Nézhetetlen gyenge film.

2018.10.02 thejoker Nézhetetlen

Nem tudom miért kellett ahhoz 3 rész hogy rájöjjenek hogy egyáltalán nem köti le a nézőt, ez a fajta alkotás. A kígyó grafikája annyira gyenge hogy egyszerűen nézhetetlen a film.

2020.01.25 Syracuse

Erre aztán semmi szükség nem volt, még úgy sem, hogy az első két rész jó átlagokat hozott a kasszáknál. Azt hiszem, mozikban ezt a förmedvényt már be sem mutatták.

2018.03.19 Leslie77

Hát ez nagyon ratyi. Gyenge sztori. A kígyó meg béna.