Végtelen útvesztő (2019)

Escape Room

Karoly Kiss   2020. 11. 21.

Van benne jó is, rossz is

Átlagosnál nem jobb. A kihívások azért engem is fel tudtak dobni, de a többi nem volt jó annyira. A fekete nővel (ugye az egyik főszereplő) egyáltalán nincs bajom, meg hát egyetlen szereplővel sem, de a filmen, nos, van mit csiszolni. A cím nagyon érdekes, de csalódottan jöttem ki a teremből. Volt még egy kis akció, illetve misztéria ebben a filmben. Én szeretem az ilyen filmeket, de az ugyanilyen sztorival rendelkező filmek sokkal jobbak, mint ez. Hogy ne alacsonyítsam le túlságosan ezt a filmet, azt mondom, hogy egyáltalán nem volt unalmas. Sőt, nagyon is izgalmas volt. Egyszer megnézhető.

ArpiHajdu és Réci   2019. 07. 29.

Szabadulj meg a félelmeidtől!

A Végtelen útvesztőben két, napjainkban igen népszerű trend keverékét köszönthetjük: az egyik a horrorfilmek egyre nagyobb népszerűsége, a másik pedig a szabadulószobák gombamód terjeszkedése a világ különböző városaiban. És gondoljunk csak bele: mi ... teljes kritika»

indingo   2019. 01. 14.

Lendületes a története, sok minden történt benne, valahol kicsit erőltetett. Picit elhozza az éhezők viadala érzést.

ZeroHero   2019. 09. 25.

Atlagos szabaduloszobas horror. Az eleje jol indul, ott meg van feszultseg es erdeklodik is az ember, de aztan kesobb ezt a keszitok nem tudjak fenntartani es konkretan unalomba fullad az egesz. En pl nem is emlekszem mar ra, h mi volt a vege... Tehe... több»

MMcFly2015   2019. 01. 04.

Az első felénél még élveztem is a filmet, kellően rejtélyes és klausztrofób élmény volt. Valahogy az idő előre haladtával nem tudtak több feszültséget kihozni, mint az elején és - noha csak másfél órás filmről beszélünk - elkezdett untatni. Rengeteg ... több»

Szilonka   2019. 08. 06.

Nekem tetszett a film felépítése, érdekesen kavarták a szálakat. Jók a karakterek benne, mindenki megtalálhatja a kedvencét.

VvV   2019. 10. 26.

Én szerettem ezt a filmet, szerettem, hogy nem egy tucat romantikus történet. Végig történt benne valami.

A film összbevétele 155 712 077 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 143 813 425 forintot termelt.

A Végtelen útvesztő Adam Robitel második egészestés filmje az Insidious: Az utolsó kulcs után.

A Végtelen útvesztő premierje eredetileg 2018. november 30-án lett volna, de a bemutatót előbb 2019. február 1-re halasztották, majd január 4-re hozták előre.

A film eredetileg The Maze (Útvesztő) címmel került volna a mozikba, de a stúdió 2018. májusában Escape Room-ra keresztelte át a produkciót.

A film forgatása 2017. végén kezdődött meg Dél-Afrikában.

A film első előzetesét 2018. október 19-én mutatták be.

A Végtelen útvesztő-t azoknak a mozifanoknak ajánlom, akik szeretik az olyan izgalmas thrillereket, amiben van némi light-horror elem, csattanók és humoros beszólások, amik miatt végig szórakoztat és leköti a figyelmüket. Nem kell tőle extra sokat és újat várni, viszont az utóbbi idők hasonló filmjei közül kiemelkedik, pont a felsorolt pozitívumok miatt. több»

Sajnos annyira egyszer nézős, hogy a színészek nagy részét nem fogom felismerni más produkciókban sem, ha pedig igen, akkor nagyon tudatos folyamat lesz leépíteni az ingert, hogy hagyjam a francba az egész sorozatot/filmet emiatt az egyszeri rémség miatt. Összességében egyszer nézhető film a Végtelen útvesztő, de nem érdemes rá pénzt költeni. Hívasd meg magad, akkor nem fogsz nagyon bánkódni. több»

Ha valaki szeretné tudni, mi történik akkor, ha ötvözzük a Fűrészt, a Kockát és a Motelt, az ne habozzon, és feltétlenül tegyen egy kísérletet a Végtelen útvesztővel. több»