Filmek:
2018
2019
2020
2021

MMcFly2015   2019. 01. 04.

Az első felénél még élveztem is a filmet, kellően rejtélyes és klausztrofób élmény volt. Valahogy az idő előre haladtával nem tudtak több feszültséget kihozni, mint az elején és - noha csak másfél órás filmről beszélünk - elkezdett untatni. Rengeteg rejtélyt sikerült belepakolni a készítőknek a filmbe, csak az izgalom múlt el körülöttük. A karakterek megismerésére minimális időt szántak, így nem tudtam értük izgulni egy percig sem. Magam sem hiszem el, hogy ezt mondom, mert nem az erőszak miatt működik nálam egy horror/thriller, de talán, ha a főszereplők halálát mutatják is, és nem csak felszínesen láthatjuk, akkor lehet egy fokkal jobban képes vagyok borzongani az útvesztő csapdáitól. Így viszont ez elég vérszegény. A vége pedig nem mondom, hogy kiszámítható, de ha CSAK a B kategóriás filmeket venném alapul, amik ezzel a csavarral rukkoltak elő, több mint 10 filmcímet kapásból ide tudnék biggyeszteni. Fiatalabb korosztálynak ajánlott, pörgős ,,thriller", ami mondjuk rá: egynek elmegy... A végén felvázolnak egy folytatás lehetőségét. Azt nem akarom elhinni, hogy a Végtelen útvesztő lesz annyira sikeres, hogy többrészes franchise-t kreáljanak belőle.

Bizsu82   2019. 01. 16.

Nem rossz film, de újdonságot nem adott. Sablonos, sok hasonló filmet láttam már. Egyszeri nézésre elmegy de ne várjatok sokat tőle. Kissé kiszámítható.

indingo   2019. 01. 14.

Lendületes a története, sok minden történt benne, valahol kicsit erőltetett. Picit elhozza az éhezők viadala érzést.

Csillagpor   2019. 01. 06.
Szokásos történet egész jó kis csavarral

Klasszikus kis elgondolkodtatóbb ijesztgetős film. A végső csavar miatt volt érdemes számomra megnézni. Kicsit olyan volt ezt nézni, mintha a Kockát és a fűrészt összevegyítették volna egy kis ma divatos Szabadulószoba témával. Pont a főszereplő csajszi nem volt túl jó, de a mellékszereplők mind kiválóak voltak.

Timcsi   2019. 01. 20.

Annak örülök, hogy nagyjából mindenre kaptunk választ és a befejezése is korrekt lett. A története élvezhető és látványos.

Nik Dodani
Deborah Ann Woll
Logan Miller
Deborah Ann Woll
Jay Ellis

A Végtelen útvesztő-t azoknak a mozifanoknak ajánlom, akik szeretik az olyan izgalmas thrillereket, amiben van némi light-horror elem, csattanók és humoros beszólások, amik miatt végig szórakoztat és leköti a figyelmüket. Nem kell tőle extra sokat és újat várni, viszont az utóbbi idők hasonló filmjei közül kiemelkedik, pont a felsorolt pozitívumok miatt. több»

Sajnos annyira egyszer nézős, hogy a színészek nagy részét nem fogom felismerni más produkciókban sem, ha pedig igen, akkor nagyon tudatos folyamat lesz leépíteni az ingert, hogy hagyjam a francba az egész sorozatot/filmet emiatt az egyszeri rémség miatt. Összességében egyszer nézhető film a Végtelen útvesztő, de nem érdemes rá pénzt költeni. Hívasd meg magad, akkor nem fogsz nagyon bánkódni. több»

Ha valaki szeretné tudni, mi történik akkor, ha ötvözzük a Fűrészt, a Kockát és a Motelt, az ne habozzon, és feltétlenül tegyen egy kísérletet a Végtelen útvesztővel. több»

A Végtelen útvesztő Adam Robitel második egészestés filmje az Insidious: Az utolsó kulcs után.

A Végtelen útvesztő premierje eredetileg 2018. november 30-án lett volna, de a bemutatót előbb 2019. február 1-re halasztották, majd január 4-re hozták előre.

A film eredetileg The Maze (Útvesztő) címmel került volna a mozikba, de a stúdió 2018. májusában Escape Room-ra keresztelte át a produkciót.