Végtelen útvesztő (2019)

Escape Room

Klauka89   2021. 10. 17.

Nekem nagyon tetszett. Végre egy eszeveszett, pörgős film, ami izgalmas, és a kanapéra szegez. Nem tudtam levenni róla a szemem, ez nagy szó, mert mostanában nem sok minden köt le. Kerestem egy filmet, ami folyamatos agyalásra késztet, és logikailag ... több»

ArpiHajdu és Réci   2019. 07. 29.

Szabadulj meg a félelmeidtől!

A Végtelen útvesztőben két, napjainkban igen népszerű trend keverékét köszönthetjük: az egyik a horrorfilmek egyre nagyobb népszerűsége, a másik pedig a szabadulószobák gombamód terjeszkedése a világ különböző városaiban. És gondoljunk csak bele: mi ... teljes kritika»

Sabnock Sanatory   2020. 08. 17.

Szeretem a szabaduló szobás filmeket,és ez is egy kellemes,izgalmas film volt.Tele jó ötletekkel,a CGI is zseniálisan működött.Egy kicsit zavart,hogy a szereplőket úgy igazából nem mutatták be rendesen,de talán ez volt az egyetlen negatívuma.Aki szereti a Fűrész tipusú filmeket,annak természetesen kötelező darab.

indingo   2019. 01. 14.

Lendületes a története, sok minden történt benne, valahol kicsit erőltetett. Picit elhozza az éhezők viadala érzést.

7ETEDIK   2020. 08. 12.

Nem tudom mi van jó abban hogy összezárnak néhány hülyét egy szobában és ki kell szabadulniuk, de kombinálva egy kis fűrész beütéssel nézhető film készíthető belőle.

ZeroHero   2019. 09. 25.

Atlagos szabaduloszobas horror. Az eleje jol indul, ott meg van feszultseg es erdeklodik is az ember, de aztan kesobb ezt a keszitok nem tudjak fenntartani es konkretan unalomba fullad az egesz. En pl nem is emlekszem mar ra, h mi volt a vege... Tehe... több»

Szilonka   2019. 08. 06.

Nekem tetszett a film felépítése, érdekesen kavarták a szálakat. Jók a karakterek benne, mindenki megtalálhatja a kedvencét.

A film összbevétele 155 712 077 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 143 813 425 forintot termelt.

A Végtelen útvesztő Adam Robitel második egészestés filmje az Insidious: Az utolsó kulcs után.

A Végtelen útvesztő premierje eredetileg 2018. november 30-án lett volna, de a bemutatót előbb 2019. február 1-re halasztották, majd január 4-re hozták előre.

A film eredetileg The Maze (Útvesztő) címmel került volna a mozikba, de a stúdió 2018. májusában Escape Room-ra keresztelte át a produkciót.

A film forgatása 2017. végén kezdődött meg Dél-Afrikában.

A film első előzetesét 2018. október 19-én mutatták be.

Idegen emberek, egymásba nyíló rejtvények, és a mindenhonnan leselkedő halál. Régi recept, amelybe elég sok film belebukott már. A Végtelen útvesztő viszont kivétel: remek tempóérzékkel és kivételes látvánnyal ringat minket a borzongásba. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. több»

Sajnos annyira egyszer nézős, hogy a színészek nagy részét nem fogom felismerni más produkciókban sem, ha pedig igen, akkor nagyon tudatos folyamat lesz leépíteni az ingert, hogy hagyjam a francba az egész sorozatot/filmet emiatt az egyszeri rémség miatt. Összességében egyszer nézhető film a Végtelen útvesztő, de nem érdemes rá pénzt költeni. Hívasd meg magad, akkor nem fogsz nagyon bánkódni. több»

A Végtelen útvesztő-t azoknak a mozifanoknak ajánlom, akik szeretik az olyan izgalmas thrillereket, amiben van némi light-horror elem, csattanók és humoros beszólások, amik miatt végig szórakoztat és leköti a figyelmüket. Nem kell tőle extra sokat és újat várni, viszont az utóbbi idők hasonló filmjei közül kiemelkedik, pont a felsorolt pozitívumok miatt. több»