Elveszett

Elveszett

Gone
Amanda Seyfried

Az Elveszett című hátborzongató thrillerben Jill Parrish (Amanda Seyfried) az éjszakai műszakból hazaérve felfedezi, hogy testvérét, Mollyt (Emily Wickersham) elrabolták. Jillt egy évvel korábban szintén elhurcolták, de neki akkor sikerült megmenekülnie. Most meg van győződve róla, hogy ugyanaz a sorozatgyilkos tért vissza, és ragadta el Mollyt is. A rendőrség azonban őrültnek tartja a lányt, ezért nem hajlandó segíteni. Jill viszont attól fél, Molly meghal, mire lemegy a nap, ezért egyedül veszi kézbe az ügyet, hogy egy idegtépő hajtóvadászat során felkutassa a gyilkost, leleplezze a titkait és megmentse a testvérét.

Premier (HU): 2012.04.12.

2021.07.06 harnas1207

Nagyon átlagos film, nem is értem, hogy kerülhetett a thriller kategóriába. Ajándék mozijeggyel láttam, de már semmire sem emlékszem belőle.

2018.01.19 mamiéstöti2

Amanda Seyfried legjobb alakítása eddig, itt futott be igazán. Egy igazi remekmű egyébként is a történet.

Amanda Seyfried hiába mereszti a nagy szemeit,ez nagyon gyenge,és erőtlen lett.Semmi izgalom,semmi extra dolgot nem ad,és nem mutat semmit,ami miatt komoly alkotásként gondolnék rá.Egy buta krimi,ami néha próbál keményíteni,de ez lófütty!A vége pedig óriási csalódás.

2017.10.28 indingo

Nekem tetszett a film, érdekes volt a története, az ikres dolog is izgalmas. Voltak benne persze túlzások. A megmaradt Amanda simán legyűri az elrablót.

2016.02.19 moov18

Nos, aki kettőnél több nyomozós, gyilkosságos filmet látott, az úgyis végig tudni fogja mi történik majd az elkövetkezendő néhány percben. Semmi újat nem képes felmutatni. A képi világ ugyan próbál nyomasztónak tűnni, van egy-két izgalmasabb jelenet ... Több