szucszoli   2018. 10. 08.

Nem jött be ez a film. Viszonylag hamar belebonyolódik olyan jelenetekbe, amik nagyon nem tudnak szervesülni a történetbe és azt kérdezem magamtól: Na ez most mi volt? Egyébként nem akarok belekötni abba, hogy ez a szörny mennyire gagyin van meganimálva, de pont addig volt ilyesztő és misztikus, amíg fel nem bukkant és bár igaz, hogy mindenkit szarrá tép, de a főhőseinknek természetesen a haja szálát sem meri meggörbíteni, úgyhogy sajnos ez a film belecsúszik ezekbe a hálivúdi filmekből átvett elcsépelt fordulatokba és megoldásokba. Nem tudom, hogy érdemes-e jobban elméjülni a további klisékben és irritáló filmes gesztusokban, de mindent összegezve azt hiszem, hogy a csúcsmodell testű, bombázó pucér nőkön kivül más értékelhető dolog nincs ebben a filmben.

Mark Dacascos