Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Végtelen útvesztő 2. - Bajnokok csatája (2021)

Escape Room: Tournament of Champions

Holland Roden

KellanHoechlin95   2021. 08. 17.

Szerintem nagyon jó lett. Tetszik, hogy rövid a bevezetés, és szinte azonnal elindul a "játék". Ötletesek a különböző csavarok, bár a vége felé lévő túl felesleges volt. Másként is meg lehetett volna oldani. Egy szó mint száz, nekem tetszett, és remé... több»

kevelin   2021. 08. 16.

Nem értem, miért húzták le ennyire. Szerintem sokkal izgalmasabb, mint az előző, és sokkal látványosabb is. Nem egy remekmű, de azért nálam bőven megállja a helyét. Nyilván az előzményeket ismerjük, sok újat nem tudtak mutatni. Részemről régóta az e... több»

Rajkó   2021. 08. 12.

Oké, na ez az a folytatás, amire egyszerűen megérte várni. Nagyon odatették magukat, eszementen ütős sztori. Csakis ajánlani tudom.

macuska   2021. 08. 06.

Hát, szerintem nem igazán sikerült felümúlni az első részt. Valahogy úgy érzem, kár is volt megcsinálni a folytatást.

A film összbevétele 49 288 958 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 64 015 855 forintot termelt. A hazai mozik összesen 40 378 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A főbb szereplők közül Taylor Russell és Logan Miller is visszatér a Végtelen útvesztő 2-ben.

A Végtelen útvesztő 150 millió dollárt kaszált, miközben a költségvetése mindössze 9 millió volt. A Columbia Pictures a siker láttán nem sokkal a film premierje után bejelentette a folytatást.

Az első rész stábjából a rendező mellett a forgatókönyvíró, Bragi F. Schut és a producer, Neal H. Moritz is visszatért a folytatásra.

A Végtelen útvesztő második részére visszatért a rendezői székbe Adam Robitel.

2019 februárjában jelentették be hivatalosan, hogy elkészül a Végtelen útvesztő folytatása.

A Végtelen útvesztő folytatása egyedül a tempójában képes felülmúlni az eléggé felejthető első részt: olyan iramban száguldunk, hogy magán a rohanáson felül semmire sem jut idő. Érződik a franchise-építési szándék, viszont egy franchise-hoz ennél azért többre lenne szükség. több»