Végtelen útvesztő 2. - Bajnokok csatája

Escape Room: Tournament of Champions

2024.03.27 Török389133

Nem a történet az erőssége, de nagyon pörgős és látványos, egy pillanatra sem lehet rajta unatkozni.

2021.10.04 Caravaggio1978

Teljesen jó muri volt

Egyetlenegy dolog miatt nem adtam öt csillagot a filmre: a történések annyira gyorsan pörögnek, hogy az már zavaró, egy-egy fejtörő megoldása szerintem nem kellene, hogy 10 másodperc legyen. Jó, nem mindenhol volt ez így, de a film olyan gyorsan pörög, hogy néha nem lehet ésszel követni, mire agyban ott vagyunk, a sztori már máshol folytatódik. Borzalmas jó effektekkel találkoztam, nagyok látványos volt, és a hanghatások szétrobbantották a szobát. Erre való ez a film, nagyon tetszett.

2021.11.17 dandelion1983

Sajnos nem sikerült túl jól. Annyira gyorsan pörögnek az események, hogy követni is éppen elég, így a film nem tud igazi kikapcsolódást nyújtani. Túl sokat akartak az alkotók ezzel a második résszel, és pont elveszett belőle a lényeg. Az első nagyon ... Több

Tisztességes fantasyakció, de nem mindenkinek

Aki látta az első részt, az sejtette nagy vonalakban, miről is van szó... Én a MAFAB szerkesztősége jóvoltából a nyeremény mozijeggyel néztem meg, és nem csalódtam. Ezt már itthon, és így hiába a jó minőségű itthoni cucc, azért a filmes látványvilág ... Teljes kritika

2021.10.17 Klauka89

Nekem ez a rész nem volt olyan meggyőző, mint az első rész. Rögtön megnéztem mindkét részt egymás után. Megjöttek a válaszok, de valahogy az előző nagyobbat ütött. Négyes, köszönöm.

2021.10.15 jfruzsi97

Nyújtott ugyanolyan élményt mint az első rész, talán még jobb is volt. Elég nagy csattanóval a végén. Nekem tetszett. Jöhet a következő rész.

2021.09.27 Artúr

Nem ajánlom

Szerintem végtelen gyenge film közepes sztorival, erőltetett fejtörőkkel, nem túl meglepő félfordulatokkal. Csak akkor ajánlanám, ha már nagyon nem találtok semmit, és a trailert ebben az esetben sem érdemes megnézni előtte, mert jó néhány "izgalmat" előrevetít. A karakterek kidolgozatlanok, a háttérsztori összecsapott. Mondhatjuk, hogy mindent bele akartak gyömöszölni egy filmidőbe, mindazonáltal akármi is volt a szándék, túl sok érzést nem sikerült belőlem kiváltani.

2021.08.16 kevelin

Nem értem, miért húzták le ennyire. Szerintem sokkal izgalmasabb, mint az előző, és sokkal látványosabb is. Nem egy remekmű, de azért nálam bőven megállja a helyét. Nyilván az előzményeket ismerjük, sok újat nem tudtak mutatni. Részemről régóta az e... Több

2022.04.28 Gábor390920

Az alternatív változatot ajánlom

Még tavaly láttam a folytatást moziban. Átlagos folytatás volt: a csapdák durvábbak, a tét nagyobb, egy csavarral a film vége felé, majd a film vége olyan lezárást kapott, amitől mindig kiakadok. Viszont tegnap megnéztem még egyszer az HBO Maxon, és amikor elindult a film, akkor el kellett gondolkodnom, hogy ez melyik film volt. A nyitójelenet nem volt benne a mozis változatban. Sőt, ez az alternatív változat más értelmet ad a filmnek, ami csak javított rajta. A szabadulószobák készítőit is láthatjuk, és megtudjuk, hogy miért készülnek ezek a szobák. Izgalmas, pörgős és fordulatos lett ez a változat is, ehhez jobban lehetne folytatást készíteni.

2022.02.04 BoBamburg

Az első részt én személy szerint tökre bírtam, laza, könnyed kikapcsolódást nyújtott. Második rész se rossz, de helyenként kicsit már olyan érzésem volt, hogy kezd kicsit sok lenni, és erőltetett. De egynek azért jó volt.

2021.09.25 KCintia

Nem is tudnám más szavakkal jellemezni, tényleg a "jó" minősítés a legmegfelelőbb ide. Minden több részes filmnél az első a legjobb, és a többi részek általában gyenge utánzások. Ez nem volt gyenge, de szerintem nem múlta felül az első részt. Az volt nálam pozitív, hogy nagyobb térben, "szobákban" játszódott a sztori.

2022.11.18 Di Canio

Amennyire emlékszem az elsőre, az jobbnak tűnt. Ezt kicsit túltolták, még éppen a nem teljesen gagyi kategória voltak a helyszínek. Semmi meglepetés nincs benne sajnos, tipikus második rész, ami szinte mindig gyengébb, mint az első.

2022.01.08 Rea387147

Az első rész sokkal izgalmasabb volt, mint ez a rész. Viszont azt nem mondhatom, hogy rossz volt, mert ugyanis nagyon szórakoztató film lett a második része is.

2023.10.11 Filmworlds blog

Legalább olyan jó, mint az első rész

Az első Végtelen útvesztő film is jó volt 2019-ben, de a folytatás még kicsit túl is szárnyalta a nyitányt. Adam Robitel képes volt saját korábbi teljesítményét tovább fokozni, és a 25 éves, gyönyörű Taylor Russell is még jobb lett. Az első részt túlélő páros – vagyis Zoey és Ben – elhatározzák, hogy nyomozásba kezdenek, hogy kiderítsék, kik állnak a halálos játék mögött, és leállítsák őket. Csakhogy vállalásuk kudarcba fullad, mert újabb játékba kerülnek, ezúttal a bajnokok csatájába, másik 7 „játék-túlélővel” együtt. Megint kapunk nagyon jó karaktereket és rengeteg izgalmat. A csapdák jól kitaláltak, a trükkök valódiaknak tűnnek, folyamatosan biztosított az izgulnivaló. A film utolsó negyedére megint csak a legjobbak maradnak, köztük persze ezúttal is ott lesz Zoey. A végtelen útvesztő, bajnokok csatája egy kimondottan jó film, de csak azok számára, akik szeretik a szabadulós, túlélős filmeket és a horrort idéző thrillereket néhol véres csomagolásban. Nekem tetszett, értékelésem erős 4 csillag (75%). Többször nézős.