Végtelen útvesztő 2. - Bajnokok csatája

Escape Room: Tournament of Champions

2021.10.14 Tanovszky

Enyhén szólva is túl feminim

Elég izgalmas, sokszor látványos is. A rejtvények többsége érdekes, a megoldásuk már mese habbal. Nem túl reális, hogy pár másodperc alatt rájönnek közvetett összefüggésekre, ráadásul stressz hatása alatt. Aztán ugye a karakterek. Hogy, hogy nem, mindenki hasonló korosztály, gondosan ügyelve a nemek és rasszok arányára. Biztos a sokat emlegetett kliensek kérték így. És a szokásos tanulság: a fiatal lány az erős, bátor, okos karakter, a fehér fiú pedig a gyáva, szerencsétlenkedő. Már nem is meglepő.

2021.09.28 pj19

Nekem kifejezetten tetszett ez a film. Érdekes helyszínek, pörgős jelenetek, jó színészi alakítások. Könnyed esti szórakozás. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2021.11.10 CsakEgyCsajszi

Nagyon izgi, végig leköti a figyelmet. Hamar belekezdenek a játékba, csak tényleg - ahogy olvastam én is - nagyon gyorsan történnek az események. Érdemes megnézni, ajánlom.

2021.12.24 G.Noir

Ritkán szoktam filmet lehúzni. Nem minden film tetszhet mindenkinek, és ezzel nincs is semmi baj. Az ehhez hasonló, pofátlan húzásokat viszont nem hagyom szó nélkül. Az első rész nagyon bejött, a vége felcsigázta a kíváncsiságomat, így nagyon megörül... Több

2021.11.05 Clay44

Szerintem nagyon rendben volt a film, olvastam egy kritikát, ami szerint a film túl gyors. Ez igaz, nagyon pörög. Szerintem, ha kihúzták volna 2 órára a játékidőt, és kicsit töprengősebbek a "játékok", akkor még jobb lett volna, de szerintem így is van olyan jó, mint az első :D

2021.10.04 szabmarc

Nagyon vártam már az első rész folytatását. A szabadulószobák szerelmeseként most sem igazán csalódtam, persze messze van a tökéletes alkotástól, de az elfogultságom a műfaj irányába nem enged erős kritikát megfogalmazni. Elképesztő tempóban szágulda... Több

2021.11.08 tomtom

Csalódás volt számomra, nagyon rossz folytatás. Kár érte, de inkább maradok az elsőnél.

2021.08.12 Rajkó

Oké, na ez az a folytatás, amire egyszerűen megérte várni. Nagyon odatették magukat, eszementen ütős sztori. Csakis ajánlani tudom.

2021.12.13 Buffy

Intenzív, izgalmas film. Bár nem találtam olyan jónak, mint az elsőt, szerintem megéri megnézni ha az tetszett.

2021.08.17 KellanHoechlin95

Szerintem nagyon jó lett. Tetszik, hogy rövid a bevezetés, és szinte azonnal elindul a "játék". Ötletesek a különböző csavarok, bár a vége felé lévő túl felesleges volt. Másként is meg lehetett volna oldani. Egy szó mint száz, nekem tetszett, és remé... Több

2021.08.06 macuska

Hát, szerintem nem igazán sikerült felümúlni az első részt. Valahogy úgy érzem, kár is volt megcsinálni a folytatást.

2022.02.13 Cintia23

Nekem ugyanolyan izgalmas volt, mint az első része, kicsit gyors a cselekmény, de hát film.