#kövessbe (2020)

Ronen Rubinstein
Emilia Ares
Denzel Whitaker
Keegan Allen

CsakEgyCsajszi   2021. 11. 11.

Sok film eszembe jut róla: Fűrész, Motel, Szabaduló szoba, Végtelen útvesztő... Sajna nem volt újdonság, max. belekevertek olyan dolgot, ami a mai embereket nagyban meghatározza... a mindenhol a mindent is megosztani! A végén ott a csavar. Fogjuk rá,... több»

Sabnock Sanatory   2021. 06. 06.

#Azonnalfelejtsdel....

Néha, na jó, nem, mostanában nem is néha elcsodálkozom azon, hogy hogy a búbánatba találnak ki ilyen béna, szerencsétlen sztorit. Nincs benne frissesség, lendület, csak másod- és harmadrangú színészek (nagy jóindulattal) bénáznak nekünk kb. 90 percet... teljes kritika»

Bazzzsi   2020. 09. 02.

Nekem is már sokszor megfordult a fejemben, hogy milyen veszélyekkel is jár ha valaki liveban, élőben jelentkezi. Az már kitörölhetetlen örökre a neten marad. A film számomra közepes volt, kicsit lehetett volna akció dúsabb és a miértekre sem kaptunk választ.

TomÁcs   2020. 08. 31.

Kicsit a Szabaduló szoba című filmre hajazott. A különféle feladványok tetszettek, akár több is lehetett volna belőlük. Maga a történet jól volt felépítve.

indingo   2020. 08. 26.

Bemutatta a film annak az árnyoldalát, ha az életünket a neten éljük. Kicsit durván, de ez van, na. A nagy népszerűségnek örvendő, milliós követőtáborral rendelkező fiú, akit elragadott a hév, a saját csapdájába esik.

Szilonka   2020. 08. 20.

Helyenként kicsit gyomorforgató volt, nem tudott anniyra meglepni. A nagy fordulatra lehetett számítani, ettől függetlenül a műfaj kedvelőinek ajánlott.

BoBamburg   2021. 05. 14.

A most népszerű szabadulószobák és az állandóan visszatérő kézikamerás horrorfilmek ötvözete. Már az előzetes alapján is egyértelmű volt, hogy sokat nem kell várni a filmtől, és ez be is bizonyosodott. Egyszer nézős, inkább gagyi, mint szórakoztató tinihorror.

Will Wernick összeollózott mozijában nem sok érdekesség rejlik, horror- és thrillersablonokból nem könnyű várat építeni, és bár időnként felkínál magának egy-egy magas labdát, amit leütve jobb lehetne, a rendező sosem tud élni ezekkel a lehetőségekkel. több»