Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

#kövessbe

belavagyok   2020. 10. 14.

A története nem volt olyan rossz. bár egyszer elég volt megnézni. Fő baja a filmnek, hogy nincsenek benne karakterek és igazából nekem édes mindegy volt kivel mi történik. A vége tetszett.

TomÁcs   2020. 08. 31.

Kicsit a Szabaduló szoba című filmre hajazott. A különféle feladványok tetszettek, akár több is lehetett volna belőlük. Maga a történet jól volt felépítve.

Bazzzsi   2020. 09. 02.

Nekem is már sokszor megfordult a fejemben, hogy milyen veszélyekkel is jár ha valaki liveban, élőben jelentkezi. Az már kitörölhetetlen örökre a neten marad. A film számomra közepes volt, kicsit lehetett volna akció dúsabb és a miértekre sem kaptunk választ.

indingo   2020. 08. 26.

Bemutatta a film annak az árnyoldalát, ha az életünket a neten éljük. Kicsit durván, de ez van na. A nagy népszerűségnek örvendő, milliós követő táborral rendelkező fiú, akit elragadott a hév a saját csapdájába esik.

Szilonka   2020. 08. 20.

Helyenként kicsit gyomorforgató volt, nem tudott anniyra meglepni. A nagy fordulatra lehetett számítani, ettől függetlenül a műfaj kedvelőinek ajánlott.

Lonka   2020. 09. 16.

Keegan Allen jól hozta a menő influencert, aki bármire képes néhány likért és elismerésért. A történet pörgős volt, nem unatkozott a néző és végére is kaptunk magyarázatot.

Greeta   2020. 08. 25.

Számítani lehetett a nagy csavarra. Amit én még vártam volna, hogy mi lesz a főszereplővel.

Ronen Rubinstein
Ronen Rubinstein
Emilia Ares
Denzel Whitaker
Keegan Allen

Will Wernick összeollózott mozijában nem sok érdekesség rejlik, horror- és thrillersablonokból nem könnyű várat építeni, és bár időnként felkínál magának egy-egy magas labdát, amit leütve jobb lehetne, a rendező sosem tud élni ezekkel a lehetőségekkel. több»