Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

#kövessbe (2020)

Follow Me

Di Canio   2020. 12. 25.

A szabadulószoba valósággá válik. Volt már pár hasonló film, nagy újdonság nem volt benne, de nem unalmas, egész jó film lett, a vége is tetszett.

TomÁcs   2020. 08. 31.

Kicsit a Szabaduló szoba című filmre hajazott. A különféle feladványok tetszettek, akár több is lehetett volna belőlük. Maga a történet jól volt felépítve.

Bazzzsi   2020. 09. 02.

Nekem is már sokszor megfordult a fejemben, hogy milyen veszélyekkel is jár ha valaki liveban, élőben jelentkezi. Az már kitörölhetetlen örökre a neten marad. A film számomra közepes volt, kicsit lehetett volna akció dúsabb és a miértekre sem kaptunk választ.

indingo   2020. 08. 26.

Bemutatta a film annak az árnyoldalát, ha az életünket a neten éljük. Kicsit durván, de ez van na. A nagy népszerűségnek örvendő, milliós követő táborral rendelkező fiú, akit elragadott a hév a saját csapdájába esik.

Szilonka   2020. 08. 20.

Helyenként kicsit gyomorforgató volt, nem tudott anniyra meglepni. A nagy fordulatra lehetett számítani, ettől függetlenül a műfaj kedvelőinek ajánlott.

Lonka   2020. 09. 16.

Keegan Allen jól hozta a menő influencert, aki bármire képes néhány likért és elismerésért. A történet pörgős volt, nem unatkozott a néző és végére is kaptunk magyarázatot.

stevepisti   2020. 08. 13.

Jó film!

Szerintem jó film, nekem tetszett! Utólag olvastam róla kritikát ,véleményeket. A rendező első filmjéhez hasonlítják a Szabadulószobához, én azt a filmet nem láttam, ezért ennek a hiányában írom a véleményemet. Számomra egy picit lassan indul a film, gondolhatnánk , hogy teljesen sablonos a sztori : néhány amerikai fiatal egy buli keretén belül egy szabadulószobás játékban vesznek részt , ahonnan csak az életük kockáztatásával juthatnak ki! De pont ez az ,hogy a sablonokon túl van a lényeg,ami csak a film végén derül ki egy hatalmas fordulat keretén belül! Szerintem ütős a lezárás. Ha nincs ez a fordulat, akkor számomra is csak egy a sok közül, de így ennyivel több!

Ronen Rubinstein
Ronen Rubinstein
Emilia Ares
Denzel Whitaker
Keegan Allen

Will Wernick összeollózott mozijában nem sok érdekesség rejlik, horror- és thrillersablonokból nem könnyű várat építeni, és bár időnként felkínál magának egy-egy magas labdát, amit leütve jobb lehetne, a rendező sosem tud élni ezekkel a lehetőségekkel. több»