Elsodródva

Elsodródva

Open Water 2: Adrift

Amy, James, Zach és a többi régi középiskolás haver egy luxusjachton tölti a hétvégét. A remek bulinak ígérkező esemény azonban rémálomba fordul, amikor elfelejtik leengedni a hajólétrát, mielőtt mindannyian beugranak a vízbe úszni. Így nem tudnak visszamászni a hajóra, viszont mérföldekre vannak a parttól. Ráadásul Amynek víziszonya van, és legnagyobb ijedtségére a kisbabája egyedül maradt a hajón. Ahogy egyre kilátástalanabbá lesz a helyzetük, az egykori jó barátok egymás ellen fordulnak. Ádáz küzdelem kezdődik a túlélésért.

Rendező: Hans Horn
Ország: Németország
Premier (HU): 2008.01.04.

2021.11.12 BoBamburg

Mint az első rész, ez is tök szórakoztató és feszült film. És függetlenül attól, hogy nagy változások nincsenek az előzőhöz képest (itt nem ketten, hanem négyen vannak a vízben), nagy izgalommal néztem végig ezt is.

2019.01.21 HercegPeter

Az ilyen témájú filmektől mindig kiráz a hideg. Nyilvánvaló, hogy mindenki végig ugyanarra vár, hogy mikor érkeznek meg végre azok a fránya cápák, akiket ugyan senki sem szeretne látni, de mégsem teljes nélkülük egy tengeres/hajótöröttes film. Nem tu... Több

2015.05.21 Domino

A legnagyobb gond a filmmel, hogy egyszerűen nem képes lekötni az ember figyelmét másfél órán keresztül. Annyira érdektelenségbe tud fulladni, hogy alighanem talán csak maga a film hangulata menti meg. Hát, minden esetre egy próbát érdemes tenni vele.

2018.11.26 nikla113

Szerintem ez egy egészen korrekt, középkategóriás film, amit egyszer meg lehet nézni, de sajnos semmi nem tud maradni belőle. Nem az a fajta agyalós sztori, inkább egy sablonos történet, ami egy ideig szórakoztató tud maradni, de ennyi.

A film nyitózenéjének a címe (Godspeed) ugyanaz, mint a jacht neve (GODSPEED).Szerző: VFTS