47 méter mélyen 2 (2019)

47 Meters Down: Uncaged

BoBamburg   2020. 03. 22.

Izgalmas és végig pörgős kis kaland / horror film, habár kissé bugyutább mint az első rész. De mint egy B-kategóriás cápás film, teljesen megállja a helyét, benne van minden, amit a műfaj megkívánhat; óriás vak cápa, bikinis csajok, mészárlás.. Mit kívánhat még az ember?!

Caravaggio1978   2019. 11. 03.

Hozza hozza

Akinek valamennyire tetszett az első rész annak ez is fog.Nagyon jól összeszedett film.bár egy két szereplői döntésnek ne keressük az értelmét,de egy ilyen mozi nem is erről szól. Jó kis parás részek vannak benne nagyon fordulatos és izgalmas a második harmada.A cápák nem gagyik,tökéletesek!!

jerrycomovie   2019. 11. 11.

A "Cápa" még mindig etalon

A filmben láthatunk egy csapat lányt víz alatt és nincs egy jelenet, amiben érezhetnénk az iskolás srácok izgalmát a csinos testek láttán, ami viszont óriási operatőri bravúr!

Megtekintés: Ha én végig bírtam egyszer nézni, akkor – feltételezvén, hogy nem vagy nálam nagyobb kéjenc – egyszer neked is menni fog.

Jelen esetben igyekszem nem hagyományosan, rám jellemző módon írni a filmről, hanem csak így idedobálnám az észrevételeimet, nem feltétlenül „érkezési” sorrendben. több»