47 méter mélyen 2 (2019)

47 Meters Down: Uncaged

Kóborló   2022. 07. 11.

Egy közepes cápás film, de az első részétől messze elmarad

Amikor évekkel ezelőtt láttam az első, 47 méter mélyen című cápás filmet, akkor egy kimondottan kellemes filmélménnyel gazdagodtam. Nem volt egy hibátlan alkotás, de mégis, minden percét tudtam élvezni. Tetszett a története, tetszettek a színészi ala... teljes kritika»

Klauka89   2022. 01. 29.

Nos, mindmáig nem is sejtettem, hogy ennek van második része. Mikor elolvastam a leírást, azért ráncoltam a homlokom, ne már, hogy ugyan mit keresne cápa a víz alatti maja birodalomban... Ez a film valahogy modernebb, túl szlenges, maivilág-szerű, ah... több»

BoBamburg   2020. 03. 22.

Izgalmas és végig pörgős kis kaland/horror film, habár kissé bugyutább, mint az első rész. De mint egy B-kategóriás cápás film, teljesen megállja a helyét, benne van minden, amit a műfaj megkívánhat; óriás vak cápa, bikinis csajok, mészárlás. Mit kívánhat még az ember?!

Caravaggio1978   2019. 11. 03.

Hozza hozza

Akinek valamennyire tetszett az első rész, annak ez is fog. Nagyon jól összeszedett film, bár egy-két szereplői döntésnek ne keressük az értelmét, de egy ilyen mozi nem is erről szól. Jó kis parás részek vannak benne, nagyon fordulatos és izgalmas a második harmada. A cápák nem gagyik, tökéletesek.

freeman   2021. 04. 02.

Jó film.

jerrycomovie   2019. 11. 11.

A filmben láthatunk egy csapat lányt víz alatt, és nincs egy jelenet, amiben érezhetnénk az iskolás srácok izgalmát a csinos testek láttán, ami viszont óriási operatőri bravúr.

2018 augusztusában amikor bemutatták a film hivatalos előzetesét, akkor még a 47 Meters Down: The Next Chapter címet használták, majd 2018 decemberére átkeresztelték a címet, 47 Meters Down: Uncagedre.

(Kóborló )

Már 2017 szeptemberében bejelentették hogy folytatást készítenek a 47 méter mélyen című filmhez.

(Kóborló )

Corinne Foxx és Brianne Tju színésznők füllentettek a szereplőválogatáson arról, hogy profi módon tudnak úszni és alámerülni. Ez gyorsan ki is derült a forgatások megkezdésekor, emiatt pedig úszóleckéket kellett venniük.

(Kóborló )

A film felvételei alatt, az alábbi munkacímeket használták: 48 Meters Down és a 47 Meters Down: The Next Chapter.

(Kóborló )

A filmbéli Sashát alakító Corinne Foxx és a Nicole-t alakító Sistine Rose Stallone színésznőknek ez volt a filmes bemutatkozásuk.