#kövessbe

Follow Me

2023.06.12 Idknw

Nem értem, mi ez a sok negatív vélemény, szerintem tök jó kis horror. Azért manapság készültek már ennél ezerszer rosszabbak is. A vége nagyon meglepett, én nem számítottam rá. Aki szereti a csavaros filmeket és nem riad vissza a véres jelenetektől, annak ajánlom.

2021.06.06 Interfectorem Sabnock

a nap véleménye

#Azonnalfelejtsdel....

Néha, na jó, nem, mostanában nem is néha elcsodálkozom azon, hogy hogy a búbánatba találnak ki ilyen béna, szerencsétlen sztorit. Nincs benne frissesség, lendület, csak másod- és harmadrangú színészek (nagy jóindulattal) bénáznak nekünk kb. 90 percet... Teljes kritika

2020.08.26 indingo

Bemutatta a film annak az árnyoldalát, ha az életünket a neten éljük. Kicsit durván, de ez van, na. A nagy népszerűségnek örvendő, milliós követőtáborral rendelkező fiú, akit elragadott a hév, a saját csapdájába esik.

2020.09.02 Bazzzsi

Nekem is már sokszor megfordult a fejemben, hogy milyen veszélyekkel is jár ha valaki liveban, élőben jelentkezi. Az már kitörölhetetlen örökre a neten marad. A film számomra közepes volt, kicsit lehetett volna akció dúsabb és a miértekre sem kaptunk választ.

2020.08.31 TomÁcs

Kicsit a Szabaduló szoba című filmre hajazott. A különféle feladványok tetszettek, akár több is lehetett volna belőlük. Maga a történet jól volt felépítve.

2020.08.13 stevepisti

Jó film!

Szerintem jó film, nekem tetszett! Utólag olvastam róla kritikát ,véleményeket. A rendező első filmjéhez hasonlítják a Szabadulószobához, én azt a filmet nem láttam, ezért ennek a hiányában írom a véleményemet. Számomra egy picit lassan indul a film, gondolhatnánk , hogy teljesen sablonos a sztori : néhány amerikai fiatal egy buli keretén belül egy szabadulószobás játékban vesznek részt , ahonnan csak az életük kockáztatásával juthatnak ki! De pont ez az ,hogy a sablonokon túl van a lényeg,ami csak a film végén derül ki egy hatalmas fordulat keretén belül! Szerintem ütős a lezárás. Ha nincs ez a fordulat, akkor számomra is csak egy a sok közül, de így ennyivel több!

2020.08.20 Szilonka

Helyenként kicsit gyomorforgató volt, nem tudott anniyra meglepni. A nagy fordulatra lehetett számítani, ettől függetlenül a műfaj kedvelőinek ajánlott.

2021.05.14 BoBamburg

A most népszerű szabadulószobák és az állandóan visszatérő kézikamerás horrorfilmek ötvözete. Már az előzetes alapján is egyértelmű volt, hogy sokat nem kell várni a filmtől, és ez be is bizonyosodott. Egyszer nézős, inkább gagyi, mint szórakoztató tinihorror.

2021.10.27 petraszab

Nem túl hihető a történte, de egynek elment. A feszültség helyenként eltűnik, s kissé vontatott a történet.

2020.09.16 Lonka

Keegan Allen jól hozta a menő influencert, aki bármire képes néhány likért és elismerésért. A történet pörgős volt, nem unatkozott a néző és végére is kaptunk magyarázatot.

2020.08.25 Greeta

Számítani lehetett a nagy csavarra. Amit én még vártam volna, hogy mi lesz a főszereplővel.

2020.09.22 jfruzsi97

Végtelen útvesztő 2?

Kissé a végtelen útvesző c. film jutott róla eszembe. Elsőre úgy tűnik, hogy milyen jó bulinak ígérkezik a szabaduló szoba. Majd folyamatosan rossz dolgok történnek. A főszereplő, aki próbálja kimenteni társait a látszólag halálos kimenetelű játékból, mindent megtesz. Majd jön újabb csapások sorozata és végül egy nagy csavar, amire senki nem számított.

2021.11.05 Tanovszky

Nehéz erről spoilermentesen írni, de remélem sikerül. A film első harmadában egydimenziós, érdektelen karakterek ripacskodnak, jópofizgatnak. Aztán szóltak a rendezőnek, hogy ideje zsánert váltani, szóval jött is a szó szerint gyomorforgató belezés. ... Több

2020.12.25 Di Canio

A szabadulószoba valósággá válik. Volt már pár hasonló film, nagy újdonság nem volt benne, de nem unalmas, egész jó film lett, a vége is tetszett.