A vágyak szigete

Michael Peña
Austin Stowell
Lucy Hale
Michael Peña

A Csendes-óceán egy eldugott szegletében van egy sziget, mely nem mindennapi lehetőséget kínál az odalátagatóknak. Egy különc zseni vezetése alatt álló intézet beosztottjai azon munkálkodnak, hogy valóra váltsák látogatóik valamennyi álmát, még, ha az képtelenségnek tűnik is. Mindenkinek csak egy… Több

Rendező: Jeff Wadlow
Premier (HU): 2020.02.13. | Netflix (2022.04.11.)
Forgalmazó: InterCom

2023.02.04 polgy

Hűen a filmhez, csak vágyálom marad a jó mozi is

A besorolás: 12-es horror. Kissé ellentmondásos nekem, ebből a felállásból a 12-es maradhat, mert bizony semmi horror nincs a filmben. Vagy lehet, úgy kell értelmezni, hogy a 12 éven aluliak fogják horrornak látni? A sztori: nekem érdekesen indult, ott is tartott a képernyő előtt. Kriminek/thrillernek még el is ment volna a film, de én személy szerint a fantázia és a kreativitás hiányának tudom be, hogy (spoiler!) egy varázskő vagy mi a szösz van a háttérben. Tényleg ez volt a gárda legjobb ötlete? Emiatt a vége nekem nagyon gyenge lett.

2020.02.16 ArpiHajdu és Réci

a nap véleménye

Fantáziátlanok viadala

A Blumhouse legújabb filmes üdvöskéje, a Vágyak szigete már az elején azzal a kijelentéssel él, hogy a történet fő helyszínét adó egzotikus tájon „bármi és minden lehetséges”. És ahogy a film szereplőinek, úgy a nézőknek is megvannak, pontosabban meg... Teljes kritika

2020.02.16 Szilonka

Rengeteg kérdést hagytak megválaszolatlanul. Nincs jól kidolgozva a történet, nekem nagyon összecsapott volt az egész.

2020.03.15 Caravaggio1978

Nem érte meg a mozijegyet

Maga az ötlet jó lett volna,de egy borzalom lett a vége,egy össze vissza kusza unalmas és horrornak még távolról sem nevezhető film lett a vége. Majdnemhogy unalmas is volt,egy lapos történet,a végére egyikőnk sem tudta pontosan megmondani ennek a filmnek az értelmét.Sajnos egy unalmas rossz élmény volt.

2020.02.16 HE7EDIK

Aki ezt horrornak meri nevezni az még soha életében nem látott igazi horror filmet...jól indult, aztán egyre nevetségesebb lett, a befejezés pedig nincs rá jobb szó, szánalmas. Semmi vér, semmi brutalítás, de még ilyesztegetések sincsenek benne. Mi akart ez lenni, de komolyan?

A film összbevétele 47 315 959 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 83 883 261 forintot termelt. A hazai mozik összesen 53 064 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film alapjául az ABC azonos című 1977-es tévésorozata szolgált. Szerző: hp

A filmhez eredetileg A galaxis őrzői sztárja, Dave Bautista is leszerződött, de végül ismeretlen okokból visszalépett a szerepléstől. Szerző: hp

Az eredeti A vágyak szigete (Fantasy Island) sorozat Tattoo nevű karaktere nem került bele a filmbe. Szerző: hp

A Blumhouse 2018 júliusában jelentette be, hogy elkészítik az azonos című, 1977 és 1984 között futó tévésorozat mozifilmes adaptációját, melyet a Westworld és A ház az erdő mélyén elegyeként jellemeztek. Szerző: hp

(2020. 02. 18.)
Nemhogy horrorként, de drámaként és thrillerként is csúfosan leszerepel a Vágyak szigete, amelyet talán még a humora megmentett volna, de az meg végképp hiányzik belőle. Több

Értékelés: 3.5/10
(2020. 02. 25.)
Egyetlen dolog tarthatja fent a nézői figyelmet az efféle filmekhez képest szokatlanul hosszú (vagy annak tűnő) játékidő alatt: hogy kiderüljön, mégis mi a megveszekedett löttyös fene áll a temérdek nonszensz esemény hátterében. Több

(2020. 02. 18.)
A nagyon nem vágyott sziget
A vágyak szigete olyan ostoba film, hogy azt hiszi magáról van helye a mozivásznon és a horror műfajában. Pedig nincs. Nagyon nincs. Több