A vágyak szigete

Fantasy Island

2023.02.04 polgy

Hűen a filmhez, csak vágyálom marad a jó mozi is

A besorolás: 12-es horror. Kissé ellentmondásos nekem, ebből a felállásból a 12-es maradhat, mert bizony semmi horror nincs a filmben. Vagy lehet, úgy kell értelmezni, hogy a 12 éven aluliak fogják horrornak látni? A sztori: nekem érdekesen indult, ott is tartott a képernyő előtt. Kriminek/thrillernek még el is ment volna a film, de én személy szerint a fantázia és a kreativitás hiányának tudom be, hogy (spoiler!) egy varázskő vagy mi a szösz van a háttérben. Tényleg ez volt a gárda legjobb ötlete? Emiatt a vége nekem nagyon gyenge lett.

2020.02.16 ArpiHajdu és Réci

a nap véleménye

Fantáziátlanok viadala

A Blumhouse legújabb filmes üdvöskéje, a Vágyak szigete már az elején azzal a kijelentéssel él, hogy a történet fő helyszínét adó egzotikus tájon „bármi és minden lehetséges”. És ahogy a film szereplőinek, úgy a nézőknek is megvannak, pontosabban meg... Teljes kritika

2020.02.16 Szilonka

Rengeteg kérdést hagytak megválaszolatlanul. Nincs jól kidolgozva a történet, nekem nagyon összecsapott volt az egész.

2020.03.15 Caravaggio1978

Nem érte meg a mozijegyet

Maga az ötlet jó lett volna,de egy borzalom lett a vége,egy össze vissza kusza unalmas és horrornak még távolról sem nevezhető film lett a vége. Majdnemhogy unalmas is volt,egy lapos történet,a végére egyikőnk sem tudta pontosan megmondani ennek a filmnek az értelmét.Sajnos egy unalmas rossz élmény volt.

2020.02.16 HE7EDIK

Aki ezt horrornak meri nevezni az még soha életében nem látott igazi horror filmet...jól indult, aztán egyre nevetségesebb lett, a befejezés pedig nincs rá jobb szó, szánalmas. Semmi vér, semmi brutalítás, de még ilyesztegetések sincsenek benne. Mi akart ez lenni, de komolyan?

2020.02.18 indingo

Nagyon gyenge filmecske volt, bár ezt az előzetes alapján is sejteni lehetett. A története ne valami acélos, sok meglepetés nincs benne.

2020.06.20 BoBamburg

Nem egy korszakalkotó film, de az ilyen kommersz popcorn horrorokhoz képest egész korrekt darab, ami ahogy látom, kissé jobban alul van értékelve, mint indokolt. Alapötlet egész jó, a cselekmény izgalmas, a végső csavar is oké.

2020.06.27 sptt

Jó alapötlet, jó színészek, jó kezdés, ennek megfelelően nagy várakozással álltam neki ennek a mozinak. Hogy aztán mi lett belőle, azt nem fogom elmondani, de nagyjából a "Scary movie" széria szintjére süllyedt a film végére a színvonal. Kár érte. 5/10

2020.08.27 Greeta

A látványra adtak a készítők, de a története nyögve-nyelős volt és tele logikai bakikkal. Pedig maga az alapelgondolás nagyon tetszett. Kár érte.

2020.02.21 Spidey

Hát ez kár volt leforgatni... csak Lucy Hale miatt néztem meg főleg de hát ez borzalom volt. Halálra unatkoztam magam az egész film során és nem én voltam egyedül. Ötlettelen és unalmas az egész. Kár érte pedig jó alapanyag volt.

2020.10.05 Bazzzsi

Ki ne szeretne eljutni egy olyan szigetre, ahol minden vágya teljesülhet? De milyen árat kell érte fizetni. Én más történetre számítottam, de ez is tetszett.

2020.03.04 Lonka

Nem egészen értem a készítőket. Teljesen logikátlan volt a története és minden épeszű gondolatnak ellentmond.

2021.02.19 taba

Sablonos történetként indul, ami miatt elnyerte mégis a tetszésemet, az az ügyes befejezés, hirtelen minden a helyére kerül, és a fordulat sem marad el.

2020.09.05 petraszab

Kicsit többet vártam a filmtől. A története elég értelmetlen, semmitmondó. A karakterek unalmasak voltak.