A testvériség

A testvériség

The Covenant

A Spenser Akadémia tanulói mind egyetértenek abban, hogy az "ispwitchi fiúk" az egyetemi negyed legkeményebb srácai. Azonban ez csak a felszín, a négy jó barát ugyanis 300 éves titkot őriz: varázslók ők, akik egy XVII. századbeli boszorkányközösség leszármazottaiként mágikus erővel bírnak. Mikor felbukkan Ipswitch ötödik ivadéka, akit évszázadokkal ezelőtt száműztek, és a legkegyetlenebb eszközöktől sem riad vissza, hogy visszanyerje a hatalmát, a fiúknak fel kell venniük vele a harcot, mielőtt a Testvériség megsemmisül.

Rendező: Renny Harlin
Író: J.S. Cardone
Premier (HU): 2007.03.13.

2020.10.25 Interfectorem Sabnock

Semmi extra és semmi új, amire felkapnám a fejem. Klisés, kissé béna tinihorror, ami nem mozgatott meg bennem semmit. Kuka az egész.

2020.09.13 harnas1207

Igazi tini film, az Alkonyattól jobb, de komolyan nem lehet venni, a tökéletes fiúcskák és lányok keménykedését. 16 év felett senkinek nem ajánlott.

2018.08.09 blackrose

"Harry Potter bekaphatja!" Még a megjelenés idején láttam először, azóta többször is újranéztem. Asszem erre mondják, hogy guilty pleasure. A mai napig nem tudom eldönteni, hogy maga a film vagy az ötlet mögötte az ami tetszett.

2016.11.02 pav

egy csapat modell egy eltúlzottan sötét hangulatú várban, nagyon fura forgatókönyv, de mégsem untatott, nagyon jók az effektek és a kameraképek is