Üdvözöl az Éden!

Bienvenidos a Edén

2023.11.08 Robinson76

Üdvözlet a szektában!

Jó volt a felütés, és komoly potenciál volt ebben a szériában, de a benne lévő lehetőséget csak részben tudták kihozni belőle az alkotók. A történet tehát rendben van, a főszereplők kedvelhetők. Viszont nincs mélysége a történetnek, ami nem válik a sorozat előnyére. Több ismert és sikeres szériából ollóztak össze ötleteket, és bár ez a keverék nem feltétlenül jelenti a siker zálogát, ebben az esetben egy abszolút vállalható sorozatról beszélhetünk. A végén egy erősen kiszámítható csavart is kapunk, mely akár egy erős folytatás ígéretét is rejtheti.

2022.05.07 Idknw

Unalmas, én csak a második rész közepéig tudtam nézni. Egyszerűen semmi sem történik benne, ami érdekes lenne.

2022.05.15 Lóri Ádámcsik Nézhetetlen

Időpazarlás

Nézhetetlen, unalmas, gagyi, semmi értelme.

2023.04.22 Re Tth

Nem értem, mi ez az alacsony pontszám. Az első évad is eszméletlenül jó, csak bele kell helyezkedni a sorozat által kialakított világba, ugyanis, ha az „unalmas” háttérsztorik kimaradnak, később nem értene a néző az egészből semmit. Ok-okozat. Bírját... Több

2022.05.08 ollggaalek

Egyszerűen borzalmas. Teljes időpocsékolás. Véletlenszerű és logikátlan történet és szörnyű színészi játék. Egyáltalán nem ajánlom. Hihetetlenül csalódtam.

2022.05.16 Iron02

Szép

Tényleg lassan indul be, de a látvány és a brutálisan profi fényképezés nagyon magával ragadó atmoszférát ad a filmnek. Szép sőt, gyönyörű! A harmadik résztől már kezd beindulni, ha addig kibírod, akkor végig fogod! Nekem bejött, pedig nem vártam sokat tőle. A végére már komoly vérszomjam lett, hulljanak a rosszarcok, he-he. Jól játszanak a srácok, a spanyol az új Hollywood. A karakterek jók, a látvány csodás, a sztori meg szórakoztató, kicsit sok a buz*lás (Netflix!), de szerencsére több a pozitív benyomásom, mint a negatív. Érdemes megnézni szerintem, jöhet a következő évad!

2022.05.06 penci

Izgalmasan indult, azt meg kell adni neki, hogy van benne fantázia, de azért vannak fenntartásaim, és bármennyire is ígéretes a sztori, de aztán nagyon váratlanul lassul be az egész, és most azon agyalok, hogy nézzem-e egyáltalán tovább. Talán marado... Több

2023.04.24 Movietaker

Éljük magunkat bele!

Igen, láttam a filmet. Bele kell élni magunkat a helyzetbe, és akkor egy teljesen jó filmet nézhetünk. :) Vannak hiányosságok és túl egyszerűnek tűnhet, de ha tényleg ott vagyunk a helyszínen, akkor egy egész jó sztorit élhetünk át.

2022.05.18 Tamás Nagy

Zseniális

Egyik legjobb, szerintem. Tetszik hogy mer elrugaszkodni a megszokottól, mindemelett modern és látványos. Van benne egy-két kiszámítható mozzanat, de ez nem ront az élményen. Nagyon várom a folytatást!

2022.05.15 Márk Molnár Nézhetetlen

Nagyon sz*r. Ne kezdjétek el nézni!