Deku   2017. 12. 27.

Egyszerűen nálam nem jött át a film mondanivalója amennyiben volt neki ilyen. Nekem ez a sztori nem igazán jött be sajnos. Nekem úgy tűnt mintha össze vissza ugrálnánk és nem lehet eldönteni sokszor hogy most mi is van. Nem ajánlom.

kmona   2016. 12. 18.

Nézhetetlen a film, pedig én aztán nagyon szeretem a pörgős akciózást, és ebben nincs híján a film, viszont eszméletlenül ötlettelen a történet, a párbeszédekről már nem is beszélve. Szerintem átveri a nézőit egyszerűen.

Sziszi   2015. 02. 01.

Nagyjából tudtam mire számítsak, Dolph Lundgren neve fémjelez már valamit. Persze nem a minőségtelenséget, hanem inkább valami nagyon sablonos műfajt, amiből nem is akar kilépni. Ez a film pont attól jó, hogy nem akar több lenni, ami. Egy jól felépített, ámde sablonos akciófilm. Ezt becsülöm.

Gianni Capaldi
Massi Furlan
Billy Zane
Dolph Lundgren

Kezdő pornószínésznők alakítják a filmben szereplő escort lányokat.

(mamiéstöti2 )