Videók

A szélhámos Royt (Abhishek Bachchan) elhagyja a barátnője. Azután kiderül, hogy halálos betegsége van. A halál közeledtével elhatározza, hogy életében először jót cselekszik, segít a tanítványának, Dittunak (Riteish Deshmukh), rászedni a gengsztert, aki bántotta a családját.

(e-batta)

Rendező: Rohan Sippy
Forgatókönyvíró: Rajat Arora, Shridhar Raghavan
Ország: India
Premier: 2005.12.16.
Több

2016.09.18 e-batta

Ez is azok közé a heist-filmek közé tartozik, amelyek első nézésre nagyot ütnek, utána már minek újranézni, oda a meglepetés ereje. De elsőre nagyon jó. Itt is olyan csavarok vannak benne, több is, hogy csak kapkodtam a fejemet. Az ilyen filmeknél az... Több

A film összbevétele 718 956 dollár volt (imdb.com).

A Boro Boro című dalt Arash a Bombay Rockers Sexy Mama című sikerszámáról mintázta.Szerző: e-batta

A film története Ridley Scott 2003-as filmjén a Trükkös fiúk (Matchstick Men) című krimin alapul, melyben Nicolas Cage, Sam Rockwell és Alison Lohman játszik. A főszereplő neve mindkét moziban Roy.Szerző: e-batta

A nemek közötti egyenlőség uralkodott el a forgatáson, bár ez nem volt előre megtervezett. A stáb elég nagy számban nő volt, beleértve az irányítást, hangosítást, világítást, kamera-kezelőket, jelmezeseket és fotósokat. John Abraham, aki éppen a Taxi 9211 (2006) című filmet forgatta, irigykedve megjegyezte: Rohan háreme.Szerző: e-batta

Amikor Roy és Dittu Chandrut keresik a moziban, a film, amit ezalatt vetítenek Rohan Sippy apjának, Ramesh Sippynek a sikerfilmje, a Shaan.Szerző: e-batta