Bor, mámor, szerelem

Rendező: Tomás Janco
Ország: Szlovákia
Premier: 2012

2016.12.08 Gyuri49

Végre volt egy filmsorozat amit érdemes volt megnézni. Ahogy hallom (olvasom) néhány idióta miatt elképzelhető, hogy nem adja a következő évadokat a Story TV. Ez a sorozat hasonló mint amilyen valaha volt a Szomszédok című. Ez is igazából egy picit r... Több

2015.05.20 juliS

Tiszta spanyol teleregény, azzal a különbséggel, hogy itt szlovákul beszélnek. Annyira próbálja másolni azt a világot, hogy az már ijesztő. Meg valójában miről is szól ez a sorozat? Nem tudom...

2015.12.02 Mirci

Nekem végülis nem volt vele bajom, de nem fogom még egyszer megnézni. Azon viszont csodálkoztam, hogy nagy nevű színészek, mint Kramár hogyan adhatták egy ilyen elfuserált produkcióhoz a nevüket?!

2015.07.24 anonym

Rettenetesen gyenge sorozat. Csak az első részt néztem végig és valami borzalom. Minden annyira mesterséges, olcsó, közhelyes benne, hogy biztosan nem leszek a legnagyobb rajongójuk. Mintha a Dallas-t és az Esmeralda-t olvasztották volna össze.

2016.06.27 Gabikaa

szerintem jó kis sorozat .nekem tetszik :)

Ľuboš Kostelný egy őrült pszichopatát formált meg a sorozatban. Saját állítása szerint rettentően nehéz volt negatív figurát eljátszania.Szerző: erare

A sorozat készítői a teljes széria háromnegyed részéig hivatásos borászokat és szőlőműveseket alkalmaztak a hitelesség kedvéért.Szerző: erare

A sorozat negyvenedik epizódjában a gyerekek a Bor, mámor, szerelem egy korábbi részét nézik a TV-ben.Szerző: erare

A színész Jakub Lorencovič (Juraj Petransky) kénytelen volt távozni a sorozatból, miután melegpornós múltjára fény derült.Szerző: erare

A bort céklalével helyettesítették a színészek poharában.Szerző: erare