Elcserélt lányok (2011)

Switched at Birth

Ms. Akárki   2019. 09. 15.

Nagyon jónak tűnt az elején az alapgondolat miatt is, de sajnos nem nyerte el a tetszésemet. Túlságosan elnyújtották, húzták az egész szálat események hiányában. Egyszernézős ha épp nincs más a tv-ben.

indingo   2017. 05. 02.

Egy igényes sorozat, amelynek van mondanivalója. Az egész történet teljesen abszurd persze, bár ki tudja, hogy nem története meg a valóságban is.

Deku   2017. 08. 23.

Nem jött be de nagyon nem. Eléggé ilyen tini sorozat szaga van az egésznek. Nekem meg ez nem tetszik. Semmi értelmesről vagy izgalmasról nem szól a története.

Bazzzsi   2017. 11. 23.

Nem rossz sorozat, bár az elején azt hittem igaz történet. :) Kicsit talán túl érzelmes a sorozat, kicsit problémások a lányok. Érdekes volt, a filmben a könyves elképzelés.

Gigi   2017. 01. 15.

Tartottam tőle, hogy egy langyos szappanopera lesz, de szerencsére nem így történt. Nem lett kedvenc, de megnézhető.

Lonka   2017. 07. 23.

Régi idők sorozatait (Hetedik menyország) juttatja az eszembe ez a sorozat. A család áll a középpontba és egy orvosi hiba, amely során elcseréltek két kisbabát.

HanGa   2016. 04. 25.

Nagyon emberi sorozat, hétköznapi dolgokról szól. Fiatalok és idősebb korosztály egyaránt van benne, a története adott, két kisbabát elcserélnek gyerekkorukban és évekkel később derül ki a csere, amely összehozz a két családot.

Lea Thompson

Minden rész egy műalkotás nevét viseli.

A márom sikert karaktert (Daphne, Emmett, Melody) valóban siketek és nagyothallók alakították.

A sorozat kezdetén Bay és Daphen 15 évesek voltak. Az őket alakító színésznők valójában 18 és 24 évesek voltak.

Bay és Daphne 1995. október 22-én születtek.

Travis egy alkalommal megemlíti egy siket baseball-játékos, Dummy Hoy nevét. A Travist alakító színész az I See The Crowd Roar: he Story of William Dummy Hoy (2007) című filmben játszotta a sportolót.

A Kathrynt alakító színésznő, Lea Thompson középső neve szintén Katherine.