Elcserélt lányok

3. évad (2014) - 22 epizód
4. évad (2015) - 20 epizód
5. évad (2017) - 10 epizód
Lea Thompson

Bay Kennish egy vérelemzési kísérlet során megmagyarázhatatlan eredményekkel szembesül. Vajon elcserélték születésekor? A lány ráveszi szüleit, hogy nézzenek utána a dolognak. Az igazságra hamar fény derül, ami gyökeresen felforgatja a jómódú Kennish, és a szegény sorsú Vasquez család… Több

Premier (HU): 2011.12.13.

2019.09.15 Ms. Akárki

Nagyon jónak tűnt az elején az alapgondolat miatt is, de sajnos nem nyerte el a tetszésemet. Túlságosan elnyújtották, húzták az egész szálat események hiányában. Egyszernézős ha épp nincs más a tv-ben.

2017.05.02 indingo

Egy igényes sorozat, amelynek van mondanivalója. Az egész történet teljesen abszurd persze, bár ki tudja, hogy nem története meg a valóságban is.

2017.08.23 Deku

Nem jött be de nagyon nem. Eléggé ilyen tini sorozat szaga van az egésznek. Nekem meg ez nem tetszik. Semmi értelmesről vagy izgalmasról nem szól a története.

2017.11.23 Bazzzsi

Nem rossz sorozat, bár az elején azt hittem igaz történet. :) Kicsit talán túl érzelmes a sorozat, kicsit problémások a lányok. Érdekes volt, a filmben a könyves elképzelés.

2017.07.23 Lonka

Régi idők sorozatait (Hetedik menyország) juttatja az eszembe ez a sorozat. A család áll a középpontba és egy orvosi hiba, amely során elcseréltek két kisbabát.

Minden rész egy műalkotás nevét viseli.Szerző: hp

A márom sikert karaktert (Daphne, Emmett, Melody) valóban siketek és nagyothallók alakították.Szerző: hp

A sorozat kezdetén Bay és Daphen 15 évesek voltak. Az őket alakító színésznők valójában 18 és 24 évesek voltak.Szerző: hp

Bay és Daphne 1995. október 22-én születtek.Szerző: hp

Travis egy alkalommal megemlíti egy siket baseball-játékos, Dummy Hoy nevét. A Travist alakító színész az I See The Crowd Roar: he Story of William Dummy Hoy (2007) című filmben játszotta a sportolót. Szerző: hp