Elcserélt lányok

Switched at Birth

2019.09.15 Ms. Akárki

Nagyon jónak tűnt az elején az alapgondolat miatt is, de sajnos nem nyerte el a tetszésemet. Túlságosan elnyújtották, húzták az egész szálat események hiányában. Egyszernézős ha épp nincs más a tv-ben.

2017.05.02 indingo

Egy igényes sorozat, amelynek van mondanivalója. Az egész történet teljesen abszurd persze, bár ki tudja, hogy nem története meg a valóságban is.

2017.08.23 Deku

Nem jött be de nagyon nem. Eléggé ilyen tini sorozat szaga van az egésznek. Nekem meg ez nem tetszik. Semmi értelmesről vagy izgalmasról nem szól a története.

2017.11.23 Bazzzsi

Nem rossz sorozat, bár az elején azt hittem igaz történet. :) Kicsit talán túl érzelmes a sorozat, kicsit problémások a lányok. Érdekes volt, a filmben a könyves elképzelés.

2017.07.23 Lonka

Régi idők sorozatait (Hetedik menyország) juttatja az eszembe ez a sorozat. A család áll a középpontba és egy orvosi hiba, amely során elcseréltek két kisbabát.

2017.01.15 Gigi

Tartottam tőle, hogy egy langyos szappanopera lesz, de szerencsére nem így történt. Nem lett kedvenc, de megnézhető.

2016.04.25 HanGa

Nagyon emberi sorozat, hétköznapi dolgokról szól. Fiatalok és idősebb korosztály egyaránt van benne, a története adott, két kisbabát elcserélnek gyerekkorukban és évekkel később derül ki a csere, amely összehozz a két családot.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Elég jó kis sorozat. Az elcserélésen túl tudott lépni a sorozat van más története is, persze gyökeresen változtatta meg az életüket. A gyerek szereplők már kezdenek egy kcsit kiöregedni a szerepükből.

2016.10.24 malnaturmix

Igényes sorozat, helyes az alaptörténete é tetszik a siketes vonal is. A mellékzöngék is jól vennak építve.

2016.02.28 BlaBlaBla

Jó kis sorozat, kedves, humoros és érzelmes. érdekes a történetes és jók a szereplők is. Sajnos a hazai csatorna hatalmas szünetekkel adja le az évadokat.

2015.04.01 Dorka1994

Nagyon szeretem ezt a sorozatot, nagyon átlehet élni. Ez a sorozat miatt kezdtem el jelnyelvet tanulni. Csak ajánlani tudom minden lánynak.

2017.05.30 Fanniiiiiiiiiiiii

Nekem nem igazán tetszett mert furcsa hogy az egyik lány süket és ettől szomorú számomra a sorozat. De valamilyen szinten jo hogy siketekről is készült sorozat.

2016.03.29 Tchiva

Alapvetően pozitív csalódás volt számomra ez a sorozat. Nem is tudom, mire föl néztem meg a pilotot, azt hiszem barátnőm javasolta, de aztán valahogy mindketten ott maradtunk előtte. A sztori működik, az alakítások abszolút a helyükön vannak, és jut ... Több

2014.12.09 despy

Nagyon érdekes koncepció, a siketek világát még egy sorozatban sem dolgozták fel emlékeim szerint, ez a széria pedig nagyon érzékletesen és kellemes humorral tárgyalja a témát. Az ilyesmi előtt le a kalappal. Nem lesz belőle klasszikus, de igenis értékes, ráadásul még jó is.