Edii   2015. 09. 28.

Tanulságos történet, de nem sok újat mondott. Viszont nem unatkoztam rajta és persze az édes gyerekek miatt is megérdemli a négyest.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Nem tudom miért kell minden férfit ilyen fogyatékosnak és életre képtelennek ábrázolni. A sorozat közhelyes és kiszámítható, néhol egy-egy jól elejtett poénnal.

Lonka   2017. 07. 29.

A kilencvenes évek sorozatait idézi a film, ahol inkább a párbeszédeken van a hangsúly a történet maga minimális. Nem veszítve vele semmit az ember, ha kihagyja.

SzFa   2017. 11. 25.

Elég gyengécske sorozat, olyan Disney channeles. Nem valami életszerű, a poénok nem rosszak, de a színészi játék és történet elég snassz. A díszlet elég jó, olyan amerikás.

Evcsi95   2018. 07. 11.

A célját elérte, vicces. Néha bugyuta is, meg unalmas is ez a kit is szeretek vonal. Egy-egy részt kihagyva is pontosan lehet tudni, hogy hol is tart a történet.