Papás-babás (2012-2017)

Baby Daddy

Nk   2021. 01. 06.

Sok a poén, bár sokszor önismétlők. Néha még be is talál a humora, de az ezek forrásaként használt konfliktusok nagyon erőltetettek. A Tuckert alakító színész pedig annyira ripacs, ami már irritáló.

indingo   2019. 03. 30.

Pár részt láttam belőle. Nem valami érdekfeszítő sorozat, persze nem ez a célja, de kikapcsolni sem tudott, és a humora sem nyűgözött le.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Nem tudom miért kell minden férfit ilyen fogyatékosnak és életre képtelennek ábrázolni. A sorozat közhelyes és kiszámítható, néhol egy-egy jól elejtett poénnal.

Lonka   2017. 07. 29.

A kilencvenes évek sorozatait idézi a film, ahol inkább a párbeszédeken van a hangsúly a történet maga minimális. Nem veszítve vele semmit az ember, ha kihagyja.

SzFa   2017. 11. 25.

Elég gyengécske sorozat, olyan Disney channeles. Nem valami életszerű, a poénok nem rosszak, de a színészi játék és történet elég snassz. A díszlet elég jó, olyan amerikás.

Evcsi95   2018. 07. 11.

A célját elérte, vicces. Néha bugyuta is, meg unalmas is ez a kit is szeretek vonal. Egy-egy részt kihagyva is pontosan lehet tudni, hogy hol is tart a történet.

habtündér   2015. 03. 19.

szerintem jópofa sori:) semmi extra, de a maga műfajában élvezhető. asszem a "guilty pleasure" kategóriába tartozik:D kikapcsol, szeretni való karakterek,néha megmosolyogtat/nevetett. Persze Ízlések és pofonok, lehet, hogy valakinek ez halál unalmas... több»

A sorozat alapötlete a 2008-as Bébi mama című film váratlan sikere után született. Több stúdió is próbálta tető alá hozni a projektet sikertelenül, a főszereplő kiválasztása körüli bizonytalanságok miatt. Végül a jogokat a Freeform vette meg 125 000 dollárért, és ki is választották Jean-Luc Bildeau-t Ben Wheeler szerepére.

(Nk)

A sorozatból készült egy török feldolgozás Bana Baba Dedi címen. 2015-ben, 8 rész után ért véget, részenként közel 90 perces játékidővel.

(Nk)

Minden főszereplő megjelenik mind a száz részben Tahj Mowry (Tucker) kivételével, aki egy részben nem szerepel.