Papás-babás

Baby Daddy

2021.01.06 Nk

Sok a poén, bár sokszor önismétlők. Néha még be is talál a humora, de az ezek forrásaként használt konfliktusok nagyon erőltetettek. A Tuckert alakító színész pedig annyira ripacs, ami már irritáló.

2019.03.30 indingo

Pár részt láttam belőle. Nem valami érdekfeszítő sorozat, persze nem ez a célja, de kikapcsolni sem tudott, és a humora sem nyűgözött le.

2017.11.04 Bazzzsi

Nem tudom miért kell minden férfit ilyen fogyatékosnak és életre képtelennek ábrázolni. A sorozat közhelyes és kiszámítható, néhol egy-egy jól elejtett poénnal.

2017.07.29 Lonka

A kilencvenes évek sorozatait idézi a film, ahol inkább a párbeszédeken van a hangsúly a történet maga minimális. Nem veszítve vele semmit az ember, ha kihagyja.

2017.11.25 SzFa

Elég gyengécske sorozat, olyan Disney channeles. Nem valami életszerű, a poénok nem rosszak, de a színészi játék és történet elég snassz. A díszlet elég jó, olyan amerikás.

2018.07.11 Evcsi95

A célját elérte, vicces. Néha bugyuta is, meg unalmas is ez a kit is szeretek vonal. Egy-egy részt kihagyva is pontosan lehet tudni, hogy hol is tart a történet.

2015.03.19 habtündér

szerintem jópofa sori:) semmi extra, de a maga műfajában élvezhető. asszem a "guilty pleasure" kategóriába tartozik:D kikapcsol, szeretni való karakterek,néha megmosolyogtat/nevetett. Persze Ízlések és pofonok, lehet, hogy valakinek ez halál unalmas... Több

2016.11.01 NED

Nem egy hihetetlen nagy tervezést igénylő sorozat. Tipikusan az számomra amit akkor nézek, ha már picit fáradt vagyok a komplikáltabb témájú filmekhez/sorozatokhoz. Ettől független leköt, néha egész humoros, és nekem a nyelvtanulásban is sokat segít.