Boss

Boss
Videók

2018.07.06 ringololol

Már a pilot is rendesen ütött, de ami azt követte, arra hirtelen szavakat sem találok. Ilyen az, amikor egy klasszikus születik, nincs ilyesmi minden évben, úgyhogy ha valaki lemaradt volna róla, nagyon erősen ajánlom pótlásra.

2016.01.09 Sniper

Második évad után kaszát kapott a sorozat, hát hagyjanak már! Én nem értem a Starzot, van egy zseniális szériájuk, és kidobják az egészet a kukába, úgy ahogy van. Hogy mi nekik ebben a jó? Ezt nem először játszották már el. Még a Magic Cityt megértet... Több

2015.04.11 csenge

A 2011-es év legjobb újonca volt a Boss, már ami a drámákat illeti. Elég meglepő volt Kelsey Grammert ilyen szerepben látni, de brutális alakítást nyújtott, de a történet is egyszerűen remek volt. A főcím pedig egyenesen zseniális.

2015.07.16 Jeve

Egy igazán sokoldalú, mély és komplex széria volt a Boss, egész egyszerűen nem azt érdemelte, hogy két évad után levegyék a műsorról. Tényleg kár érte, eközben meg a Gyilkos számok meg a Gyilkos elmék és a hasonló egy kaptafa unalmas krimik meg 10-20 évadokat érnek meg. No komment!

2017.12.19 michal

A House of Cards mellett egy újabb remek sorozatot kaptunk a politikáról, igaz, egészen más megközelítéssel. Hihetetlen jó karakterek, és ütős párbeszédek, remekül megírt forgatókönyv, nálam azonnal instant kedvenc lett.