Híradósok

The Newsroom

1. évad (2012) - 10 epizód
2. évad (2013) - 9 epizód
3. évad (2014) - 6 epizód

Az HBO saját gyártású sorozata a televíziós hírszolgáltatás kulisszáiba enged betekintést. Megismerkedhetünk a híradósokkal, stábjukkal és a felső vezetéssel, akik között bár számos ellentét feszül, de szemük előtt egyetlen cél lebeg: megnyerni a nézők kegyeit. Kérdéses azonban, hogy ki milyen… Több

Premier (HU): 2012.07.30. | HBO Max (2014.01.01.)

2019.09.23 imreacs82

Nagyon bírtam a Híradósok minden jelenetét, annyira jók benne a karakterek, hogy minden percét élveztem. Bátran ajánlom Mindenkinek, nagyon klassz film.

2019.02.12 mamiéstöti2

Új oldalról közelíti meg a munkakör bemutatását, ami tetszik, de a szereplők nem nagyon érezték át a szerepet.

2015.09.13 rbernadett

Nagyon komolya és nagyon aktuális sorozat híradósokról úgy, ahogyan még nem láttuk. Ez a film már annyira szakmai volt, hogy szinte a felét nem is értettem, ehhez én túlságosan felvilágosulatlan vagyok. Maga a sorozat lenyűgöző, nagyon sajnálom, hogy elkaszálták.

2016.06.30 tamas84

Aaron Sorkin egy zseni, amit pedig a Híradósokkal csinált, azelőtt le a kalappal. Nagyon komplex, nagyon feszes sorozatot rakott össze, de a legfőbb erénye, hogy iszonyatosan intelligens. Nem tudok még egy hasonlóan elmés sorozatot mondani. Az ahogy ... Több

2016.04.04 Gergely Varju

Az utolsó évad erőltetett üzenetét leszámítva zseniális sorozat. A szereplők jók, a történet jó, az üzenet jó. Remek sorozat, ami ma nagyon aktuális. A jelennek szóló alapmű. De kérdés az, hogy 10 vagy 15 év múlva hogyan helyezzük el majd a sorozat... Több

MacKenzie McHale szerepét Marisa Tomei-nek is felajánlották, azonban a tárgyalások végül kudarcba fulladtak. Szerző: hp

Bár az ACN egy fiktív kábelcsatorna, a sorozatban számos aktuális téma kerül tárgyalásra.Szerző: hp

Az ACN az Atlantis Cable Network rövidítése.Szerző: hp

John Gallagher Jr. és Alison Pill a Hálaadásban (2003) is együtt játszott.Szerző: hp

Olivia Munn karaktere, Sloan Sabbith a történet szerint folyékonyan beszél japánul. A színésznő valóban tökéletesen beszéli a nyelvet, ugyanis Tokióban nőtt fel, és egy ideig Japánban is járt egyetemre.Szerző: hp

(2017. 10. 02.)
A The Newsroom az a sorozat, amely sosem veszti el az aktualitását, ideális dara alapanyag lehet az őszi estékre, hihetetlenül gyorsan elfogy az a 20 epizód. Aaron Sorkin-nak úgy néz ki, ez volt a legutolsó sorozata, igazán zseniális búcsú ez tőle.

9/10 Több
Terápia