Testvérek (2006)

Brothers & Sisters

rbernadett   2016. 04. 13.

Azt gondolom, hogy a harmadik évad után lelkiismeretfurdalás nélkül kijelenthetem, hogy nagyon szeretem ezt a sorozatot... Bár nincs ekkora családom, mégis minden percben azt érzem, hogy bár lenne. Bár a családban felmerülő problémák néha mesterkéltek, mégis szeretném ha ilyen problémáim lennének. A karakterek nem tökéletesek, viszont a színészek annál hitelesebben hozzák a szerepüket, élükön Sally Fielddel, aki üde színfoltja az egész szériának. Azt gondolom nélküle fele ennyire sikeres sem lett volna a széria. Aki szereti a családregényeket, azoknak bátran ajánlom, minden része leköt.

kiscsillag8902   2015. 02. 23.

Hihetetlen az egész sorozat. Főleg az első két évad nagyon-nagyon ott van a szeren, kár hogy vége van, szuper sorozat volt, imádtam!

Edii   2015. 09. 28.

Érdekesek a jellemek, a helyzetek, remekbe szabottak a párbeszédek. Egyikük sem angyal, nagyon is esendők, ez még izgalmasabbá teszi a sodró, magával ragadó történetet.

Kovács Erika   2017. 02. 24.

Most járok az 5 -ik évad közepén.Nagyon tetszik a sorozat.Olyan modern Dallas család,de a család van a középpontban.Van benne humor, dráma. Egyszóval tökéletes sorozat . Kár hogy 5 évad után vége lesz ????

Eredetileg Jeff Bridgest kérték fel, hogy játssza el Sally Field férjét, de visszautasította.

Tom Skerritt és Sally Field korábban házastársakat alakítottak az Acélmagnóliák (1989) című filmben.