Királynők egymás között

Királynők egymás között

Kwinmeikeo

Egy nagyhatalmú üzleti konglomerátum befutott intézője beugrik a politikába, hogy egy önfejű polgárjogi ügyvédet tegyen Szöul következő polgármesterévé.

(Hupka Adrián)

Rendező: Jin Suk Oh
Forgatókönyvíró: Moon Ji Young
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2023 | Netflix (2023.04.14.)

1. évad - 12 epizód

KULCSSZAVAK

2023.07.21 szemtelen

Orrszarvú a kampányban

Ha kedveled az olyan politikai drámákat, mint a Kártyavár, az Utódlás vagy a Botrány, akkor nem hagyhatod ki a sorból ezt a jól megírt K-drámát sem. Valószínűleg nem kelt majd hatalmas hullámokat a Netflix-piacon, de aki végignézi a 11 epizódból álló... Teljes kritika

2023.04.22 Mária390336

Mary

Nekem tetszett, bár nehezen tudom elképzelni, hogy valaki, aki a pénz és hatalom oldalán áll, hirtelen ekkora változáson menjen át. Na de a bosszú nagy úr, és ezáltal vezérelve már hihetőbb az átalakulás. Mindenesetre remek képet ad a film a pénz hatalmáról, a korrupcióval átszőtt társadalomról, ahol a hatalomért folyó harcban semmitől sem riadnak vissza. Összességében jó sorozatnak tartom, és ajánlom azoknak, akik szeretik a krimire hajazó filmeket, ahol a végén – na, ez legyen meglepetés a nézőknek.

2023.04.27 Vera

Zseniális sorozat. Nagyon jó karakterek. Jó színészek, jó történet. Igaz, hogy a valóságot nem tükrözi, csak a vágyunkat egy ilyen igazságos világra, amit a megválasztott polgármester asszony képvisel. Nagyon jók a jellemábrázolások. Na és a hatalom mire képes, elképesztő. Egyszóval a dél-koreai sorozatok zöme csúcs.

Mellékhatás
2020