Brooklyn 99: Nem százas körzet

Brooklyn Nine-Nine

2020.01.11 Zoe091

Ennél viccesebb rendőr sorozatot még sosem láttam. Minden egyes részén jókat nevettem, kár hogy egy rész csak 20perces.

2015.06.05 Mr. Z

Kissé deviáns vígjáték sorozatról van szó. Amolyan teljesen elvont rendőrkapitányságot kapunk és ez nagyon jó. A karakterek szeretnivalóak. A két kissé elmeroggyant nyomozó Hitchcock és Scully nagyon betegek tudnak lenni :D Nagyon jól kitud kapcsolni arra a 20 percre.

2015.06.20 neeta92

Másfajta ez a sorozat a kategóriáján belül is. Érdekes karaktereket raktak össze ami persze egyáltalán nem negatívum. Nagyon élvezhető és szórakoztató a sitcom. Bármikor kellemes kikapcsolódást nyújt mikor arra vágyom.

2015.05.22 Melibaba

Maga a sorozat nagyon jól ki van dolgozva. A főszereplő egy okos mellesleg nem normális viselkedéssel van kompenzálva. Nagyon nagy örültségek vannak benne. Valahogy félve kezdtem el nézni, mára már bátran tudom javasolni mindenkinek. Egy jó kikapcsolódásra tökéletes sorozat. Megunhatatlan poénokkal.

2015.10.07 hawaiipizza

Semmi mély társadalomkritika, semmi közhasznú üzenet, semmi kimagasló intelligencia. Egyszerűen tömény humor! Kellőképp könnyed és humoros, hogy mindenkinek ajánlhassam. Ugyanakkor, bár nem láttam magyarul, nem vagyok benne biztos, hogy az itteni poénokat át lehet e adni magyarul. Röviden: inkább angolul.

2016.01.07 vinetty93

Imádom ezt a teljesen eszement agyalágyult sorozatot. Nem tudok nem elvigyorodni amikor eszembe jutnak az érdekesebbnél érdekesebb karakterek. Szinte mindenki szerethető a saját karaktere miatt. Egyet se tudnék említeni aki irritálna.

2016.04.25 Zsóka

Imádnivaló sorozat, humoros és kedves is egyben, nem közönséges a stílusa. 5 csillag mindenképp:)

2015.10.03 Xarxas

Pont tegnap fejeztem be a második évadot :D. Hatalmas sorozat ez még tuti sokáig húzza majd :D

2018.03.31 Vrpp

Teljesen lököttek :) Szórakoztató sorozat, ami elveszi a figyelmem a mindennapi gondokról. Véletlenül kaptam el egy részt, és azonnal megszerettem, meg kellett néznem minden részt :)

2015.05.02 endi77

Nehezen kezdtem bele a sorozatba és most alig várom, hogy az új évadot is láthassam, persze, túlzottak a karakterek, eleve életszerűtlen helyzetekbe helyezve, de ettől lehet végignevetni az egészet...

2014.10.14 piZZola

Rögtön azzal kezdeném, hogy erősen ajánlom mindenkinek az eredeti nyelvet, higgyétek el, sokkal jobban ütnek a poénok. Azokból pedig van bőven, ha valaki tud ettől jobb komédiát mondani az elmúlt évekből, akkor én maradtam le nagyon valamiről. Nálam ez tipikusan újranézős, ilyenből pedig nem sok van a repertoárban.

2018.03.05 fhidasi

Unaloműző sorozatot kerestem mikor rábukkantam erre, hát megtaláltam, szétröhögtem az agyam rajta, egy iszonyú jó rendőr vígjáték sorozat! Csalódásmentes, nézzétek!

2015.06.30 DarkLion

Simán a legjobb újonc volt a komédiák között, nem tudom, volt-e igazán komoly konkurenciája. a Brooklyn 99-t nagyon kitalálták, remek az összhang a két főszereplő között, a poénok pedig gyomron ütnek. Elvetemült egy gárda az olyan, aki ezt összerakta, de én nagyon megkedveltem őket.

2017.07.15 matrosh1980

Nem lett a kedvenceim egyike, de az biztos, hogy nagyon szórakoztató. Annyira nem érdekel, hogy hétről hétre kövessem, de ha lemegy az évad, rögtön bedarálom. Nekem valahogy így élvezetesebb. De egyébként jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek, mert e... Több