
Vélemények (5)
Várjuk a folytatást, de sajna nem lesz... Ez a film vérbeli mexikói hangulatot áraszt magából, és teszi azt úgy hogy közben mond is valamit. Alapvetően a film a felnőtté válást, a családot és a "tartozni valahová" kérdéskört boncolgatja, de úgy hogy ... Több
A lény aranyos, de a film nagyon unalmas, és annyira sablonos, hogy az első 5 perc után már lehet tudni az egész történetet. Esetleg családi filmnek egy kisgyerekkel nem olyan rossz.