Continuum

Continuum

2020.12.05 Robinson76

A kanadaiak kimaradt ziccere

Erős felütéssel kezd a sorozat, és különösebb problémám nem is volt vele, de az a bizonyos átütőerő, nos, az hiányzott belőle. Vannak itt jól átgondolt dolgok: van koncepciója, kidolgozott világa, jó karakterei, cselszövések, hatalmi harcok, jól koreografált verekedős jelenetek, de nekem mégsem állt össze teljesen.

2015.06.24 padfoot8925

Az egyik legjobb sci-finek tartom a maga nemében. Egész jól összerakott a története nem az a soknak tűnő fajta közben meg semmi. Ez olyan rendesen összetákolt és látványban is bővelkedő fajta. A sci-fi imádók szeretni fogják.

2016.07.01 Zsombi

A Continuum a scifi világában egy tisztességes iparosmunka, nagyjából minden benne van, ami kellhet, kütyük, időutazás, akció, lövöldözés, egyedül az átütő erő hiányzik, ami naggyá tenné, de ettől függetlenül még teljesen élvezhető. A műfaj rajongóinak tökéletes választás lehet.

2015.01.12 danda115

Az utóbbi évek egyik legjobb scifije lett a Continuum, de még mindig azt érzem, van még benne potenciál. Rachel Nichols jól hozza a karaktert, ráadásul gyönyörű is. Kapott egy komplex történetet is, ez így akár már garancia is lehetne a sikerre. Mind... Több