CTRL+ Z

Control Z

2022.11.11 Török389133

Az első évad utolsó része volt az egyetlen, ami jó volt, a többi nagyon unalmas.

2020.12.21 Robinson76

Egy mexikói extra

Egy jól kitalált történet, ami elkezd pörögni, és nem akar leállni a későbbiekben sem. A sorozat a Z generáció irányíthatóságáról szól, hogy a technológiával annyira összenőtt korcsoportot hogyan tudja befolyásolni egy hacker, aki társai legsötétebb titkait leplezi le. A karakterek hétköznapi fiatalok, de kellően érdekesek tudnak lenni. A sztori nincs agyonbonyolítva, így szórakoztató, könnyen magába szippant, és jól működik úgy, ahogy van.

2021.09.27 Lóri Ádámcsik

Egyszerű, de nagyszerű!

Nincs túlbonyolítva a történet, de pont ezért működik. Adott egy gonosz hacker, egy fiatal "Sherlock Holmes" és sok-sok bonyodalom. Tökéletes párosítás. :D

2020.11.23 Kanyi

Nagyon pörgős kis sorozat, magával szippantja, aki nézi. A szereplők egyszerűek és szerethetők.

2020.09.10 Eniq

Jó sorozat nem is gondoltam volna, hogy ennyire megtetszik majd. A sztori jól ki lett találva az elején nem is gondolná az ember, hogy beindulnak majd az események és abba se lehet hagyni a nézését. A színészek is nagyon el lettek találva alig várom, hogy legyen folytatása.

2020.05.28 rissa

Általában nem jönnek be az ilyen sztorik, valahogy ritkán tudták hozni ezt a világot a filmekben is a sorozatokban jól. Nagyon fontosnak tartom, ha már a technológia sötét világáról csinálnak filmet, akkor az hiteles legyen, hiszen ez az életünk mind... Több

2020.05.29 Flavo

Egy kicsit nehezen indul be, de atyaég, mennyire pörgős tud lenni a későbbiekben. Noha nincs túlbonyolítva a sztori, szerintem, ettől függetlenül nagyon jól működik. Imádtam a karaktereket, bár némelyikük azért nem túl eredeti, de összességében egy jól kitalált történet.

Tudhattad volna
2020