Creation Records - A történet

Creation Records - A történet

Creation Stories

Alan McGee felejthetetlen és hírhedt története, aki a Creation Records igazgatója volt. Egy látszólag mellékvágányra terelt fiú Glasgow-ból hatalomra emelkedett a 90-es évek brit zeneiparában, és teljesen megváltoztatta a… Több

Rendező: Nick Moran
Forgatókönyvíró: Dean Cavanagh, Irvine Welsh
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2021.02.24. | HBO Max (2021.09.26.)

Suki Waterhouse

2021.11.01 Alexa

Félelem és reszketés Londonban

Valahogy erről nekem a Félelem és reszketés Las Vegasban című film jutott eszembe, bár míg az egy "klasszik" már, ez gyenge utánzat. Úgy éreztem, hasonló stílusban akarták megcsinálni a filmet, de nem igazán sikerült. Mindenesetre azért a kor szellemét a 80-as, 90-es évek Londonjából egész jól visszaadja, bár maradnak nyitott kérdések... Punk, indie zene, drogok. Ebből többet ki lehetett volna hozni.

2021.06.28 julisX

Nem lett egy örök klasszikus az biztos, viszont szórakoztató és nézhető film. Voltak gyenge oldalai, viszont összességében nem akartam kiszúrni a szemem utána.

2021.09.27 Péter

Nagy reményeim voltak, a szereposztás jónak tűnt és a feldolgozott történet is izgalmas. Viszont a végén kaptam valamit, ami egészen elment. Teljesen átlagos végeredmény. Kicsit szomorú, többet is ki tudtak volna hozni belőle.

A film összbevétele 37 704 dollár volt (imdb.com).