Egy hulla hálójában

Egy hulla hálójában

Death in Brunswick
Képek
Videók

Carlnak eléggé rosszul áll a szénája. Nincs állása, otthagyta a felesége és egy düledező házban kénytelen élni. Mondhatni, hogy egy igazi lúzer és erre a környezete fel is hívja a figyelmét. Egy szép napon azonban szerencséje lesz, és kap egy munkát a helyi bárban. Azonban itt is sikerül mindent… Több

Zene: Phil Judd
Ország: Ausztrália
Premier: 1990.11.08.

2019.12.02 esfworld

Jobbra számítottam

Igazából, ha meglátom Sam Neill nevét egy film stáblistájában akkor mindenképp megakarom nézni pláne, ha a 2000res évek ezelőtt készült film. Humorosnak humoros, de számomra erőltetett a történet, bár azt is megértem, ha többen ennek egyszerűsége miatt szeretik mégis a filmet. Egyszer meg lehet nézni.

Ahogy a filmben is, úgy a való életben is John Clarke, és Sam Neill régi barátok. Szerző: Diesel

Carl Fitzgerald (Sam Neill) beceneve "Süti" volt. Szerző: Diesel

Maria Beck színésznő olyan karaktert alakított a filmben, akinek ugyanúgy Maria volt a neve.Szerző: Diesel

A való életben Ellery Ryan fotográfus, és Boyd Oxlade társ-forgatókönyvíró unokatestvérek.Szerző: Diesel

A filmben a 34 éves Carl Fitzgerald (Sam Neill) és a 19 éves Sophie Papafagos (Zoe Carides) között 15 év korkülönbség volt.Szerző: Diesel