Rosszbarátok (2006)

Jon Polito
Natascha McElhone
Jon Polito
Mimi Rogers

pacific22   2020. 01. 14.

ez ám a rablóbanda (inkább NE)

Simon Peg miatt néytem meg, de mostantól hinnem kell az IMDb pontozásnak! Az én filmvilágom szerint még az a pontszám is igen, igen túlzás. Kinek is ajánlom ezt a filmet? Hát első indulatból, csak azoknak akik a standard agymosásos filmeket nézik (meg nem bántva másokat), de tényleg. Az első gyilkosságig még jó filmnek tűnt, de azután a forgatókönyv szerint fokozatosan újabb és újabb gyilkosságok és ballépések (a storyban volt némi logika, de ez milyen értelmi szint?), Ppldául amikor a csaj a baltával belépve egyből ütött nagy túlzás, még akkor is ha ő a Wyoming-i tömeggyilkos vagy mi. Az öreg FBI nyomozó is éppen most kattan be és hát persze hogy követte őket az éjszakában és már ekkor tudta hogy itt neki őrült nagy pénz fog leesni, végül is egy komoly bandát azonosított be a véletlen ütközésnél (nevezzél még 1x hájas disznónak, ez is mi volt). Na és persze Charlie aki megitta a mérgezett italt minden ellenállás nélkül, (miért is) a néző még a kérdésből reménykedhetett, hogy legalább ez a családi dráma kiegyenesedik a végére, de hiába, maradt a lakásban a zsák pénz és a rendőr anya, a kislányukkal. A csaj végül elvitte lestoppolja darabolos gyilkost és jöhet egy folytatás? Szerintem ez a film nagyon, nagyon gáz!

indingo   2018. 08. 20.

A címválasztás utalva a Jóbarátokra, no meg a David Schwimmer karakterére eléggé erőltetett. A film története egész élvezetes, fekete humorban gazdag.

Curacao86   2016. 05. 23.

Rendkívül fordulatos, pörgős, izgalmas és sokszor könnyesre lehet röhögni magad ebben a fergeteges vígjátékban. Őrültebbnél őrültebb és elképzelhetetlenebb helyzetek furcsábbnál furcsább karakterekkel! Látszólag hasonló és összetartó, de mégis teljes... több»

Megamovie   2018. 08. 01.

Azt hittem, valami B kategóriás gagyi fos lesz, de szerencsére nem lett igazam. Tele volt jobbnál jobb morbid poénokkal és fordulatokkal, Simon Pegg megint hozta a formáját magasan a legjobb volt a gárdából.

Manyi   2015. 10. 25.

Nem is tudom miért nem híresült el jobban ez a film hiszen egy nagyon jó vígjáték elképesztően jó poénokkal es erdekes történettel, jo szineszi alakitassal.