Közösség

Vélemény:

 

74 Rosszbarátok

(2006)

ez ám a rablóbanda (inkább NE)

 
pacific22   2020.01.14 09:36
0

Simon Peg miatt néytem meg, de mostantól hinnem kell az IMDb pontozásnak! Az én filmvilágom szerint még az a pontszám is igen, igen túlzás.

Kinek is ajánlom ezt a filmet? Hát első indulatból, csak azoknak akik a standard agymosásos filmeket nézik (meg nem bántva másokat), de tényleg. Az első gyilkosságig még jó filmnek tűnt, de azután a forgatókönyv szerint fokozatosan újabb és újabb gyilkosságok és ballépések (a storyban volt némi logika, de ez milyen értelmi szint?), Ppldául amikor a csaj a baltával belépve egyből ütött nagy túlzás, még akkor is ha ő a Wyoming-i tömeggyilkos vagy mi. Az öreg FBI nyomozó is éppen most kattan be és hát persze hogy követte őket az éjszakában és már ekkor tudta hogy itt neki őrült nagy pénz fog leesni, végül is egy komoly bandát azonosított be a véletlen ütközésnél (nevezzél még 1x hájas disznónak, ez is mi volt). Na és persze Charlie aki megitta a mérgezett italt minden ellenállás nélkül, (miért is) a néző még a kérdésből reménykedhetett, hogy legalább ez a családi dráma kiegyenesedik a végére, de hiába, maradt a lakásban a zsák pénz és a rendőr anya, a kislányukkal. A csaj végül elvitte lestoppolja darabolos gyilkost és jöhet egy folytatás? Szerintem ez a film nagyon, nagyon gáz!