Kemény dió

Kemény dió

Jawbreaker

A Kemény dió című vígjátékban három barátnő születésnapi meglepetés gyanánt elrabolja negyedik társukat, aki a véletlenek játékaként megfullad. A lányok megpróbálják eltüntetni a nyomokat, de semmi sem úgy alakul, ahogy azt eltervezték...

(erare)

Rendező: Darren Stein
Forgatókönyvíró: Darren Stein
Premier (HU): 1999.07.01.
Pam Grier

2021.10.01 Ildikó Bacskai

Az alapötlet nem is lenne rossz, de valahogy sántít az egész sztori, a szereplők nem igazán szerethetők, a helyzetek nem igazán drámaiak, az egész egy elég kusza vinnyogásnak tűnik. Aki tinifilmet szeretne nézni, annak egy estére elmegy, de nem egy remekmű.

2015.12.17 Mantracz

Volt néhány pillanat, amikor meg tudott nevettetni a film, de máskülönben nem igazán jött be. Néhány jobban megírt párbeszéd és egy-két ütősebb poénon kívül nem igazán találtam több tartalmat a magam számára. A színészek is csak láthatóan szenvedtek a szerepeikben.

2019.12.13 Lallancs

Na ez az a film, amivel engem abszolút ki lehet kergetni a világból. A nő nem rettenetesen le van degradálva és nem is a testiség végett, hanem a a gondolkodásmód ábrázolásával. Szerintem nem érdemes megnézni ezt a filmet, hacsak nem valami teljesen agyatlan filmezésre vágytok.