Videók

Karan (Shahid Kapoor) szerelmes Tanyába (Rimi Sen), de túlságosan félénk ahhoz, hogy elmondja neki. Egy nap Tanya tanúja lesz egy gyilkosságnak, amikor egy tudóst a gonosz ikertestvére, a bűnöző Mehboob (Om Puri) megöli, ezért Tanyának el kell hagynia az országot. Amikor… Több

Rendező: Vikram Bhatt
Zene: Anu Malik
Ország: Svájc, India
Premier: 2005.11.25.

2017.12.27 Deku

Eléggé megosztotta a véleményemet a film de mindenképp vállalom, hogy nem jött be. Valószínűleg másokat jobban megérinthet ez a film mint engem mert én valahogy nem dobtam el az agyam és a szívem tőle.

2016.12.11 e-batta

Szigorúan átlagos kategóriába sorolnám, ha éppen nincs más, akkor jó lesz ez is alapon. Ügyesen kezdődik a film, aztán elveszíti a lendületét, és kis híján az unalom posványába fullad a buta viccek, karakterek, dialógusok és középszerű irány miatt. V... Több

A film összbevétele 695 849 dollár volt (imdb.com).

Paresh Rawal karaktere nem volt benne az eredeti Keresd a nőt! című filmben.Szerző: e-batta

Voltak arról szóló híresztelések, hogy Shahid Kapoor jelenteit megvágatta Akshay Kumar a filmben.Szerző: e-batta

Anil Kapoor leszerződött a filmhez, de később Akshay Kumar lépett a helyébe.Szerző: e-batta

Amikor a film megjelent, sokan spekuláltak azon, hogy ez folytatása az Awara Paagal Deewana című filmnek (közel azonos szereplő gárda: Akshay Kumar, Sunil Shetty, Paresh Rawal, Johnny Lever, Om Puri) és még a használt betűtípus (plakát, filmcím) is azonos, de kiderült, hogy rossz nyomon járnak.Szerző: e-batta