A torontói ember

Jasmine Mathews
Tomohisa Yamashita
Ellen Barkin
Woody Harrelson

Még a legnagyobb profik is követnek el hibákat, főként akkor, ha egy balfékkel sodorja össze őket a sors. Az alvilág egyik leghírhedtebb bérgyilkosa élete egyik legnehezebb küldetésére vállalkozik, a dolgokat pedig az sem könnyíti meg, hogy a sors összehozza egy totál lúzerrel.

Patrick… Több

Rendező: Patrick Hughes
Premier: 2022.06.24. | Netflix (2022.06.24.) | Telekom TVGO (2023.07.01.)

2023.01.19 JRD

Semmi extra

Woody és Kevin marhulása egy szórakoztató vígjátékban. Kicsit emlékeztet a Sokkal több, mint testőre vagy a Központi hírszerzésre. Szórakoztató kikapcsolódás. Se több, se kevesebb. Mondjuk Woddytól kicsit többet vártam. Nem kell komolyan venni a filmet. Egy rohadt szar nap után pont ilyen szórakozásra van szükség. De ne hallgass rám! Nézd meg, és döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2022.07.24 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Hamarosan bezár a bazár!

Több mint egy millió előfizető elvesztése, bóvli, gagyi nevetséges filmek, sorozatok, "B","ZS" kategóriás semmitmondó trash valamik..... Belegondolunk többen abba is, hogy egy komoly világválság közeledtével teljesen felesleges előfizetni erre a nems... Teljes kritika

2022.07.13 Klauka89

Háttérzajnak is rossz...

18 perc. Eddig bírtam. Kár volt elkészíteni ezt a filmet. A lecsúszott, kirúgott Kevin Hurt próbál keménykedni a csajának, hogy mekkora menő. Adam Sandler szinkronnal. Nulla a film.

2022.07.24 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Harrelson ezzel elindult a lejtőn lefelé.....

Hát erről pontosan nem tudok teljes kritikát írni, mert nem bírtam végignézni. Borzalom az egész, borzalom. Nem is tudom hogy akik ezt leforgatták pontosan mire gondoltak.

2022.06.26 HE7EDIK Nézhetetlen

Fél óra után feladtam. Kevin Hart ezredszerre próbálja játszani ugyanazt a karaktert, de ami működik a Jumanjiban, az itt csak szánalmas erőlködés. Ez a film se nem vicces, se nem izgalmas, szó szerint egy hatalmas nulla.

Kaley Cuoco és Kevin Hart korábban a Bérhaverok című filmben szerepelt együtt.Szerző: csd

Az eredeti tervek szerint Jason Statham is szerepelt volna a filmben, végül Woody Harrelson váltotta.Szerző: csd