Halálos szerelem (2013)

The Necessary Death of Charlie Countryman

Berto49   2017. 12. 15.

Amerikai és román! együttműködésben készült film, nem volt rám nagy hatással, van benne néhány fantasy elem. Legnagyobb része Bukarestben játszódik, eléggé lepukkant városnak tűnik, bár lehet, hogy direkt ezeket a helyszíneket választották a film történéseinek. Alapjában egy szerelmi történet, drogbanda szerepeltetésével fűszerezve. Shia LaBeouf, Evan Rachel Wood volt a két főszereplő és Mads Mikkelsen is játszott benne.

D. Wolfe   2016. 04. 18.

Egyedül Mads Mikkelsen zseniális alakítása miatt adok három csillagot, minden más eléggé középszerű, sőt, sokszor gyenge. A főszereplő még úgy-ahogy elmegy, a két társa azonban rövid idő alatt rémesen idegesítővé vált számomra és a cselekmény sem éppen nagy szám. A fényképezés és a zene mondjuk még valóban jó volt, szóval egyszer nézős film.

ocso   2015. 05. 05.

A filmből hiányzik a humor. Akciónak és thrillernek is erős lenne nevezni, a gyenge dramaturgiáról és semmitmondó látványvilágrol nem is beszélve. Idöpazarlás megnézni.

Biktop   2015. 05. 01.

A film alatt végig csak arra tudtam gondolni, hogy Bukarest ronda város, nem mennék oda. Antikampány film. Az agresszivitás kellemesen volt ábrázolva, LaBeuf kapott végre egy neki való karaktert, de a film nem volt jó. A legjobb az volt, amikor az amcsi (akik általában auto. sebváltós autót vezetnek) beül a Trabantra (ami kormányváltós) és szinte gond nélkül száguld vele egy számára idegen helyen...

Ervinke86   2015. 03. 09.

Egy jó kis vígjátékot vártam, mert annak tűnt elsőre, de egyáltalán nem voltam elragadtatva tőle, csalódtam benne. :(

Néhány filmes oldalon a magyarra fordított eredeti cím (Charlie Countryman szükségszerű halála) szerint található.

(Berto49 )