Kótyagos szerelem

Luis Guzmán
Luis Guzmán
Emily Watson
Adam Sandler

Barry (Adam Sandler) furcsa fickó, nincs szerencséje a nőkkel. Ennek oka, hogy képtelen feloldódni társaságban, ráadásul néha dühkitörései vannak. Ezért aztán a munkájába temetkezik. Minden egy csapásra megváltozik, amikor egy napon betoppan az életébe Lena (Emily Watson), a gyönyörű nő, aki… Több

Zene: Jon Brion
Premier: 2002.05.19. | HBO Max (2024.03.01.)

2019.07.30 Ms. Akárki

Adam Sandler egyik legjobb és legkevésbé is ismert filmje ez szerintem. Rendkívül mély és olykor nyomasztó, magányos film, de végül csak rátalál rá is a szerelem, pont ahol biztosan nem számított rá. Kellemes hétvégi kikapcsolódás volt. Érdemes megnézni.

2017.11.02 indingo

Egész helyes film, Adam Sandler ezekben a kicsit esetlen karakterekben a legjobb. A történet némiképp középszerű és kiszámítható, de én szerettem.

2018.12.04 VvV

Nincs egy nagy történetre én kifejezetten untam.

2016.04.25 Zsceeeka

Őszintén megmondom, hogy nem bírtam végignézni, így teljes képem nincs róla, de több, mint a felét látva nincs túl jó véleményem róla. Furcsa film, nem szokványos, ez talán a számlájára írható.

2017.10.18 SzFa

Átlagos film, egyszer-kétszer meg lehet nézni. Olyan tv-be való alkotás. Nem rossz, de nincs is benne sok különlegesség. Adam Sandler nem legjobb filmje az biztos.

2002-ben a Cannes-i Nemzetközi Filmfesztiválon Paul Thomas Anderson elnyerte a legjobb rendezésért járó díjat.Szerző: ps

Adam Sandlert alakításáért Aranyglóbusz-díjra jelölték.Szerző: ps

Robert Elswit, az operatőr egy speciális, magas fényérzékenységű filmet használt, a felvételeket pedig alulexponálta. Ennek köszönhető, hogy az árnyékok különleges mélységet és tónust kapnak a filmben.Szerző: ps

Paul Thomas Anderson azért választotta ezt a filmet és Adam Sandlert, mert a sok melodráma után ki akarta magát próbálni egy másik műfajban is.Szerző: ps