Kótyagos szerelem

Punch-Drunk Love

2019.07.30 Ms. Akárki

Adam Sandler egyik legjobb és legkevésbé is ismert filmje ez szerintem. Rendkívül mély és olykor nyomasztó, magányos film, de végül csak rátalál rá is a szerelem, pont ahol biztosan nem számított rá. Kellemes hétvégi kikapcsolódás volt. Érdemes megnézni.

2017.11.02 indingo

Egész helyes film, Adam Sandler ezekben a kicsit esetlen karakterekben a legjobb. A történet némiképp középszerű és kiszámítható, de én szerettem.

2018.12.04 VvV

Nincs egy nagy történetre én kifejezetten untam.

2016.04.25 Zsceeeka

Őszintén megmondom, hogy nem bírtam végignézni, így teljes képem nincs róla, de több, mint a felét látva nincs túl jó véleményem róla. Furcsa film, nem szokványos, ez talán a számlájára írható.

2017.10.18 SzFa

Átlagos film, egyszer-kétszer meg lehet nézni. Olyan tv-be való alkotás. Nem rossz, de nincs is benne sok különlegesség. Adam Sandler nem legjobb filmje az biztos.

2015.06.07 Mr. Z

Hát ezt a filmet nagyon nem értettem. Fel nem tudtam fogni, hogy miféle film is ez. Az elején laposan kezd és ezt a tendenciát tartja is. Annyira untam magam hogy max egy 30-40 percet voltam képes NAGY nehezen végig nézni. Bűn volt minden ami ebbe a ... Több

2015.06.29 Buborék

Imádnivaló film. Amúgy is szeretem a romantikus filmeket, főleg így hogy humor is társul hozzá, ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak, Adam Sandler kiváló színész! Csak ajánlani tudom!

2015.09.02 Barthy

Gyönyörű alkotás akármilyen szempontból is nézzük. A számok magukért beszélnek. A rendező fantasztikus filmet kreált és a történet valami piszkosul el van találva. Én személy szerint nagyon szerettem minden tekintetben.

2015.09.09 luba323

Roppant aranyos, és minden szempontból igényes, jó film. Két fura karakterről van szó, akik szerelembe esnek, és még furábban kezdenek viselkedni, mint az előtt. A történet nem valós, egyáltalán nem ember közeli, nekem még is sikerült azonosulnom a f... Több

2015.02.18 Jackob

Figyelem, Adam Sandler egy művészfilmben, ami történetesen jó és az alakításával sincs semmi baj. Ez az alakítás sok szempontból meghaladja a Sandler eddigi, és ez utáni munkásságát. Anderson képes volt egy remek filmet rendezni, amiben van történet, vicces és romantikus és jó a befejezés is.