
Vélemények (1)
Írj véleményt
A magyar címe: Boldogság Owl városában
Magáról a filmről nem sokat tudok elmondani, mert a feléig sem bírtam megnézni. Nagyon nem jött be a hangulata, a színészek... Kicsit az volt az érzésem, hogy egy félresikerült Bridget Jones-filmet nézek... Idétlen az egész számomra. De nem húzom le ... Több