Álomépítők

Drømmebyggerne

2020.12.19 Tyoci

Mindig is nagy mese fan voltam, de ez valahogy nem hatott a lelkemre. Sajnos elképesztően zavar, amikor előre lehet tudni, hogy nem egyszer, nem kétszer fogják elkövetni ugyanazt a hibát, hanem annyiszor, amíg csak nem katasztrófába torkollik. Talán ... Több

2020.12.17 a-arnold

Rengeteg gagyi rajzfilm kerül ki manapság, na ez most nem ilyen volt szerencsére. Meglepő módon elég jó, hasonlít az Agymanókhoz, ami szintén nagyon bejövős volt nekem. Szerintem felnőttként is jó szórakozás lehet ez a rajzfilm.

2020.10.26 Félix

Dramatikus animáció

Szerethetők a karakterek, szerethető a film. Van benne humor, drámát is csempésztek bele. Ez is ugyancsak gyerekeknek szól. Ebben a filmben az is dráma, hogy a szőke csaj el akarja küldeni a másik csajnak a hörcsögét. De nem küldte el. Ezen nem csodálkoztam, hisz egy filmnek általában jó a vége. Ez itt sem volt másképp. Nekem mekkora poén volt, mikor a kis csaj hörcsöge táncolt az álomban. Csak az zavart, hogy elég rövid volt a film játékideje, nem volt több szerintem, mint 75 perc, ezért nem tudtam eléggé kifilmezni magam. De az a 75 perc is nyújtott valamennyi szórakozást.

2020.08.27 gilanyii

Azt hiszem, hogy egy ilyen tartalmas és szórakoztató mesére már jó ideje szükségem volt. Nagyon kedves történet, amelyet csak tetéz a jól megírt karakterek. Imádtam!

2020.06.01 qnaá

Nem túl eredeti történet, de kellemes utazásra hív a gyerekek tudatalattijába. Teljesítette, amit elvártunk tőle, jól szórakoztunk.

2020.04.15 sadis

Kedves kis történet kicsiknek. Azért a szülőknek sem kell csüggedni, vannak benne gondolatébresztő jelenetek, bátran ajánlom családi mozizásra.

2020.08.25 SunnyM

Szerintem ebben a műfajban születtek már sokkal jobb animációk is, valahogy olyan összetákoltnak éreztem az egészet. Persze mindenképpen érdemes megnézni, csak nem hiszem, hogy ez a legtöbbek számára több lesz egy egyszer alkalomnál.

2020.03.04 Kornyik

Minket meggyőzött, kellemes kikapcsolódás, az animáció minőségére nem lehet panasz, nagy szíve van, és úgy általában véve szórakoztató kicsiknek és nagyoknak is. Merem ajánlani!

2020.04.30 Zolaa92

Jaaj, hát ez nagyon bájos volt, és a mai időkben szerintem különösen is fontos a mondanivalója, ami ráadásul az egész családnak szól. Mi remekül éreztük magukat.