Álomépítők (2020)

Drømmebyggerne

skyman   2020. 06. 01.

Nem túl eredeti történet, de kellemes utazásra hív a gyerekek tudatalattijába. Teljesítette, amit elvártunk tőle, jól szórakoztunk.

tomtom   2020. 04. 30.

Jaaj, hát ez nagyon bájos volt, és a mai időkben szerintem különösen is fontos a mondanivalója, ami ráadásul az egész családnak szól. Mi remekül éreztük magukat.

sadis   2020. 04. 15.

Kedves kis történet kicsiknek. Azért a szülőknek sem kell csüggedni, vannak benne gondolatébresztő jelenetek, bátran ajánlom családi mozizásra.

danny   2020. 03. 04.

Minket meggyőzött, kellemes kikapcsolódás, az animáció minőségére nem lehet panasz, nagy szíve van, és úgy általában véve szórakoztató kicsiknek és nagyoknak is. Merem ajánlani!