Álomépítők (2020)

Drømmebyggerne

gilanyii   2020. 08. 27.

Azt hiszem, hogy egy ilyen tartalmas és szórakoztató mesére már jó ideje szükségem volt. Nagyon kedves történet, amelyet csak tetéz a jól megírt karakterek. Imádtam!

SunnyM   2020. 08. 25.

Szerintem ebben a műfajban születtek már sokkal jobb animációk is, valahogy olyan összetákoltnak éreztem az egészet. Persze mindenképpen érdemes megnézni, csak nem hiszem, hogy ez a legtöbbek számára több lesz egy egyszer alkalomnál.

qnaá   2020. 06. 01.

Nem túl eredeti történet, de kellemes utazásra hív a gyerekek tudatalattijába. Teljesítette, amit elvártunk tőle, jól szórakoztunk.

Zolaa92   2020. 04. 30.

Jaaj, hát ez nagyon bájos volt, és a mai időkben szerintem különösen is fontos a mondanivalója, ami ráadásul az egész családnak szól. Mi remekül éreztük magukat.

sadis   2020. 04. 15.

Kedves kis történet kicsiknek. Azért a szülőknek sem kell csüggedni, vannak benne gondolatébresztő jelenetek, bátran ajánlom családi mozizásra.

Kornyik   2020. 03. 04.

Minket meggyőzött, kellemes kikapcsolódás, az animáció minőségére nem lehet panasz, nagy szíve van, és úgy általában véve szórakoztató kicsiknek és nagyoknak is. Merem ajánlani!